Newsletter

Nauka i technologie

Rimini Street ogłasza natychmiastową dostępność usług kompleksowego wsparcia, bezpieczeństwa i konsultacji w zakresie produktów VMware

21.05.2024, 17:08aktualizacja: 21.05.2024, 17:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Rimini Street, Inc.
Business Wire/Rimini Street, Inc.
Wiodący globalny dostawca zewnętrznego wsparcia w zakresie oprogramowania firmowego Oracle i SAP rozszerza wielokrotnie nagradzane usługi wsparcia na produkty VMware w odpowiedzi na istotne zapotrzebowanie rynku.

LAS VEGAS--(BUSINESS WIRE)-- Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI), dostawca kompleksowego wsparcia w zakresie oprogramowania firmowego oraz produktów i usług z dziedziny oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym, wiodący podmiot zewnętrzny świadczący usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partner Salesforce i AWS, ogłosił dzisiaj udostępnienie rozwiązań Rimini Support™, Rimini Protect™ i Rimini Consult™ w odniesieniu do produktów VMware na całym świecie, zapewniając jedyną w swoim rodzaju ofertę kompleksowych usług zewnętrznych.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240520938401/pl/.

Usługi Rimini Street w zakresie VMware umożliwi klientom posiadającym licencję bezterminową VMware dalsze korzystanie z obecnych systemów przez kolejne lata - ciesząc się wielokrotnie nagradzanym wsparciem Rimini Street obejmującym gwarantowaną reakcję na zgłoszenia w niecałe 10 minut w ramach priorytetowego wsparcia świadczonego przez inżynierów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Standardowy cennik wsparcia Rimini Street w zakresie produktów VMware jest zbliżony do aktualnych stawek za usługi wsparcia, jakie uiszczają użytkownicy licencji bezterminowych na rzecz VMware.

„Wiele firm korzysta z produktów VMware na zasadzie licencji bezterminowej i obecnie ponosi coraz wyższe koszty z tytułu rocznych opłat pobieranych przez VMware. Organizacje te poszukują zatem alternatyw w postaci kompleksowego rocznego programu wsparcia, który umożliwi im dalsze wdrażanie, modyfikowanie i wykorzystywanie infrastruktury oprogramowania VMware na zasadzie bezterminowej licencji bez zakłóceń jeszcze przez wiele kolejnych lat - powiedział Seth Ravin, dyrektor generalny i prezes Rimini Street. - Rimini Street oferuje teraz taki program wsparcia w zakresie produktów VMware jako rozszerzenie nagradzanych, globalnych usług wsparcia nieodzownych dla działalności przedsiębiorstw, z których od niemal dwudziestu lat korzystają tysiące zadowolonych klientów z ponad 100 krajów.

Więcej czasu, czyli wydłużenie okresu eksploatacji licencji bezterminowej VMware

Zaniepokojeni nagłym przejściem VMware na nowy model licencjonowania w oparciu o subskrypcję, zakładający forsowane pakiety licencji na produkty, których niektórzy klienci VMware dotychczas nie wybierali, ponieważ nie są im potrzebne, użytkownicy VMware korzystający z licencji bezterminowych potrzebują czasu na przeanalizowanie zmian proponowanych przez dostawcę oprogramowania i podjęcie decyzji, czy faktycznie warto zaakceptować nowy model licencjonowania oraz związane z tym opłaty, czy raczej spróbować negocjować nowe warunki i opłaty, a może po prostu przeanalizować, wybrać i wdrożyć nowe rozwiązanie do wirtualizacji. W każdym z tych przypadków wybór wsparcia Rimini Street w zakresie produktów VMware pozwala zyskać więcej czasu, w postaci kolejnych lat, na dokonanie takiej analizy i podjęcie tych kluczowych decyzji dotyczących infrastruktury, ciesząc się w międzyczasie wysokiej klasy wsparciem Rimini Street w zakresie obecnie opłaconej infrastruktury VMware użytkowanej na zasadzie licencji wieczystej, która wciąż może posłużyć im przez wiele lat.

„Nasi klienci dokonali istotnych inwestycji w infrastrukturę VMware, dlatego wielu zwraca się do Rimini Street, poszukując możliwości dalszego korzystania z dojrzałej, sprawdzonej infrastruktury VMware, mając przy tym zapewnione wsparcie na wysokim poziomie oraz niezbędną obsługę kluczowej działalności w przystępnej cenie - powiedział Craig Mackereth, wiceprezes wykonawczy ds. globalnych dostaw usług w Rimini Street. - Teraz Rimini Street oferuje unikatowe, innowacyjne rozwiązanie wsparcia w zakresie VMware, które jest dostępne od zaraz”.

„Rimini Street zapewnia nam wsparcie na wybitnym poziomie w zakresie obecnie wykorzystywanej firmowej platformy oprogramowania. Cieszymy się, że teraz zyskujemy możliwość wydłużenia okresu eksploatacji posiadanych produktów VMware o kolejne lata, ciesząc się wyjątkowym wsparciem Rimini Street w zakresie naszej infrastruktury VMware - powiedział Kentaro Yamamoto, główny kierownik działu ds. strategii IT w JSR Corporation, globalnej firmie z siedzibą w Japonii zajmującej się produkcją substancji chemicznych do półprzewodników.

Trzy solidne, sprawdzone rozwiązania, teraz dostępne w zakresie VMware

Rimini Support™ dla VMware: wysokiej klasy, globalne wsparcie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku oraz usługi doradcze z wiodącym w branży poziomem świadczonych usług, w tym:

- dedykowane usługi wsparcia na potrzeby konfiguracji, zapewnienia wydajności, instalacji, aktualizacji i personalizacji oprogramowania,

- przypisany główny inżynier ds. wsparcia, średnio o 15-letnim doświadczeniu,

- gwarantowany 10-minutowy czas reakcji na zgłoszenia w przypadkach krytycznych,

- opatentowana przez Rimini Street technologia AI, Case Assignment Advisor, wspierająca inżynierów w szybszym rozwiązywaniu zgłaszanych problemów dzięki rekomendacjom optymalnych pracowników na podstawie ponad 40 czynników.

Rimini Protect™ dla VMware: aktywne, szybkie i opłacalne zabezpieczenie chroniące przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami i lukami bezpieczeństwa, w tym:

- wytyczne dotyczące ograniczenia ryzyka dzięki wzmocnieniu konfiguracji ekosystemu VMware,

- autorskie raporty Rimini Street dotyczące analizy luk bezpieczeństwa (ang. SVAR), raporty analityczne przedstawiające między innymi sposoby i strategie na rzecz ograniczenia ryzyka,

- raporty dotyczące ataków zero-day,

- oceny bezpieczeństwa poziomu 1.

Rimini Consult™ dla VMware: specjalistyczne usługi konsultacyjne w celu wsparcia klientów VMware w określeniu najlepszych kolejnych kroków i dostosowaniu strategii technologicznej do celów biznesowych. Usługi te obejmują:

- techniczne i praktyczne wytyczenie działań oraz strategii,

- oceny technologiczne,

- doradztwo licencyjne,

- interoperacyjność i integracje,

- wsparcie zespołu klienta wykwalifikowaną kadrą i specjalistyczny zbiór umiejętności,

- migracje do chmury.

„Rimini Street nieustannie plasuje się na czele innowacji, wsłuchując się w potrzeby organizacji z całego świata na zmieniającym się rynku i wprowadzając nowe rozwiązania i opcje rynkowe umożliwiające maksymalizację zwrotu z inwestycji i wydłużenie okresu eksploatacji obecnych rozwiązań informatycznych, w które dokonano istotnych inwestycji, aby zyskać czas na podjęcie krytycznych decyzji dotyczących dalszego korzystania z infrastruktury - powiedział R „Ray” Wang, główny analityk firmy Constellation Research, Inc. - Cieszymy się z rozszerzenia usług wsparcia Rimini Street, które teraz obejmą również produkty VMware. Klienci ogromnie potrzebują alternatyw wobec forsowanego przez VMware odejścia od rozwiązań lokalnych na rzecz rozwiązań w chmurze. Rimini Street to sprawdzony dostawca zewnętrznych usług wsparcia w zakresie oprogramowania dla firm, który posiada bogate doświadczenie w świadczeniu najważniejszych usług dla przedsiębiorstw zgromadzone w toku niemal dwudziestoletniej działalności.

Więcej informacji na temat oferty Rimini Street dla VMware można znaleźć tutaj. Natychmiastowe konsultacje z architektami rozwiązań Rimini Street dla firmowego oprogramowania VMware lub innymi specjalistami możliwe są pod adresem vmware@riministreet.com.

Informacje o Rimini Street, Inc.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI), spółka z indeksu Russell 2000®, jest dostawcą kompleksowego wsparcia w zakresie oprogramowania firmowego oraz produktów i usług z dziedziny oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym, wiodącym podmiotem zewnętrznym świadczącym usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partnerem Salesforce i AWS. Firma prowadzi działalność na całym świecie i oferuje kompleksową gamę ujednoliconych rozwiązań do prowadzenia, obsługi, personalizacji, konfiguracji, łączenia, ochrony, monitorowania i optymalizacji firmowych aplikacji, baz danych i oprogramowania technologicznego oraz do zarządzania w tym zakresie, umożliwiając klientom osiąganie lepszych wyników biznesowych, znaczne ograniczenie kosztów i przeznaczenie zasobów na innowacje. Jak dotąd ponad 5500 organizacji sklasyfikowanych w rankingach Fortune 500, Fortune Global 100, ze środkowego segmentu rynku, sektora publicznego i niemalże z każdej branży wybrało Rimini Street jako zaufanego dostawcę rozwiązań z zakresu oprogramowania dla firm. Więcej informacji znajduje się na stronie riministreet.com oraz na profilach Rimini Street w serwisach Twitter, Instagram, Facebook i LinkedIn. (IR-RMNI)

Wypowiedzi prognozujące

Pewne wypowiedzi w niniejszej informacji prasowej nie odnoszą się do danych historycznych, lecz stanowią wypowiedzi prognozujące na potrzeby zasad „Safe Harbor” zgodnie z Ustawą o reformie przepisów procesowych dotyczących papierów wartościowych z 1995 r. (Securities Litigation Reform Act of 1995). Słowa takie jak: „spodziewa się”, „wierzy”, „kontynuuje”, „mogłoby”, „obecnie”, „szacuje”, „oczekuje”, „przyszłość”, „zamierza”, „może”, „prognoza”, „planuje”, „możliwe”, „potencjalne”, „przewiduje”, „prognozuje”, „wydaje się”, „ma zamiar”, „powinien”, „będzie”, „byłoby” oraz podobne wyrażenia wskazują na wypowiedzi prognozujące. Wypowiedzi prognozujące obejmują m.in. wypowiedzi dotyczące oczekiwań spółki względem przyszłych wydarzeń, możliwości, globalnej ekspansji i innych inicjatyw rozwojowych oraz inwestycji spółki w te inicjatywy. Wypowiedzi te oparte są na różnych założeniach i bieżących oczekiwaniach kierownictwa spółki, nie są prognozami faktycznych wyników ani nie odnoszą się do danych historycznych. Takie wypowiedzi prognozujące podlegają czynnikom ryzyka i niepewności dotyczącym działalności spółki Rimini Street, przy czym rzeczywiste rezultaty mogą znacznie odbiegać od treści wypowiedzi prognozujących. Ryzyka i niepewności obejmują m.in. niekorzystne rozstrzygnięcia i koszty związane z toczącymi się postępowaniami sądowymi lub nowymi postępowaniami sądowymi, w tym decyzją sądu w sprawie nierozstrzygniętych odwołań lub wszelkich nowych roszczeń; dodatkowe koszty ponoszone w związku z zastosowaniem zakazów sądowych dotyczących określonych praktyk biznesowych spółki oraz ich wpływu na przychody i koszty w przyszłych okresach; zmiany otoczenia biznesowego, w którym prowadzi działalność Rimini Street, w tym wpływ wszelkich recesyjnych tendencji gospodarczych i wahania kursów walut, i zmiany ogólnych warunków finansowych, gospodarczych, regulacyjnych i politycznych wpływających na branżę, w której prowadzi działalność Rimini Street, oraz na branże, w których działalność prowadzą jej klienci; ewolucję w środowisku zarządzania i wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw, której doświadczają obecni i potencjalni klienci, a także zdolność Rimini Street do pozyskania i utrzymania klientów oraz dalszego rozwoju jej bazy klientów; istotny poziom konkurencji w branży usług wsparcia w zakresie oprogramowania; wdrażanie przez klientów naszej rozbudowanej gamy produktów i usług oraz produktów i usług przewidzianych do wprowadzenia na rynek w przyszłości; zdolność Rimini Street do utrzymania lub osiągnięcia wzrostu dochodów lub rentowności, zarządzania kosztami uzyskania przychodów oraz precyzyjnego przewidywania wysokości dochodów; szacunkowe dane dotyczące łącznego obsługiwanego przez spółkę rynku oraz spodziewane oszczędności klientów w stosunku do korzystania z usług innych dostawców; zmienność cyklu sprzedaży, ryzyko związane ze wskaźnikami utrzymania, w tym zdolność do ich precyzyjnego prognozowania; utratę co najmniej jednego członka zespołu zarządzającego; zdolność do pozyskiwania i utrzymywania wykwalifikowanych pracowników oraz kluczowego personelu; trudności w zarządzaniu kwestią rentowności wzrostu; konieczność i możliwość zgromadzenia dodatkowego kapitału lub obsługi zadłużenia na korzystnych warunkach i zdolność spółki do generowania przepływów pieniężnych z działalności operacyjnej pozwalającą na zwiększone finansowanie inicjatyw rozwojowych; wpływ kwestii związanych z ochroną środowiska, sprawami społecznymi i ładem korporacyjnym (ESG); ryzyko związane z prowadzeniem działalności na szczeblu globalnym; zdolność do zapobiegania nieuprawnionemu dostępowi do systemów informatycznych spółki i innym zagrożeniom cyberbezpieczeństwa, ochrony informacji poufnych naszych pracowników i klientów i zachowania zgodności z przepisami dotyczącymi prywatności i ochrony danych; naszą zdolność do utrzymania skutecznego systemu kontroli wewnętrznej nad sprawozdawczością finansową; zdolność spółki do utrzymania, ochrony i rozwoju naszej marki oraz własności intelektualnej; zmiany w przepisach i uregulowaniach, w tym zmiany w przepisach podatkowych lub niekorzystne skutki interpretacji podatkowych spółki, lub niezdolność do ustanowienia przez nas odpowiednich rezerw na zdarzenia podatkowe; wpływ bieżących zobowiązań w zakresie obsługi zadłużenia w związku z naszym kredytem oraz zobowiązań finansowych i operacyjnych związanych z działalnością spółki i powiązanym ryzykiem stopy procentowej, w tym niepewności związanej z przejściem na SOFR lub inne wskaźniki referencyjne stopy procentowej; wystarczającą ilość środków pieniężnych i ich ekwiwalentów pozwalającą na spełnienie wymogu zachowania płynności; ilość i harmonogram wykupów, jeżeli będą realizowane, w ramach programu wykupu akcji oraz zdolność spółki do podnoszenia wartości dla akcjonariuszy w ramach takiego programu; niepewność co do wartości długoterminowej kapitałowych papierów wartościowych Rimini Street; katastrofy zakłócające działalność spółki lub działalność jej klientów, oraz ryzyka omawiane w rozdziale pt. „Czynniki ryzyka” w Sprawozdaniu Kwartalnym Rimini Street złożonym na formularzu 10-Q z dnia 2 maja 2024 r. i okresowo aktualizowanym przez kolejne Sprawozdania Roczne na Formularzu 10-K, Sprawozdania Kwartalne na Formularzu 10-Q i Sprawozdania Bieżące na Formularzu 8-K, oraz inne dokumenty składane przez Rimini Street w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (Securities and Exchange Commission). Ponadto wypowiedzi prognozujące zawierają oczekiwania, plany i prognozy przyszłych wydarzeń i opinie aktualne na dzień publikacji niniejszej informacji prasowej przez Rimini Street. Rimini Street przewiduje, że kolejne wydarzenia i kierunki rozwoju sytuacji wpłyną na zmianę oceny spółki Rimini Street. O ile Rimini Street może podjąć decyzję o aktualizacji wypowiedzi prognozujących w przyszłości, nie przyjmuje żadnego zobowiązania w tym względzie, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to wymagane przez prawo. Niniejsze wypowiedzi prognozujące nie powinny być traktowane jako rzetelna ocena spółki Rimini Street w terminie po dacie publikacji niniejszej informacji prasowej.

© 2024 Rimini Street, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. „Rimini Street” jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez spółkę Rimini Street, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, przy czym nazwa i logotyp Rimini Street, jak również logo z nich utworzone, oraz inne znaki z oznaczeniem TM są znakami towarowymi należącymi do Rimini Street, Inc. Pozostałe znaki towarowe pozostają własnością spółek, które je zarejestrowały, przy czym spółka Rimini Street nie jest powiązana z żadnym z tych posiadaczy znaków towarowych czy spółek ani ich nie promuje.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240520938401/pl/.

Źródło: Rimini Street, Inc.

KONTAKT:

Janet Ravin

wiceprezes ds. globalnej komunikacji

Rimini Street, Inc.

tel.+1 702 285-3532

e-mail: pr@riministreet.com

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.05.2024, 17:08
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ