Newsletter

Nauka i technologie

Seria produktów Infinix NOTE 30 ustanawia nowe standardy przystępnych cenowo smartfonów wyposażonych w przełomową funkcję All-Round FastCharge

23.05.2023, 13:22aktualizacja: 23.05.2023, 13:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Infinix Mobility
PR Newswire/Infinix Mobility

SZANGHAJ, 23 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma Infinix ogłosiła dzisiaj premierę nowych produktów z serii NOTE 30, obejmującej NOTE 30 Pro, NOTE 30 5G i NOTE 30. Najnowsza oferta produktowa Infinix obejmuje funkcje ładowania, które są wizytówką tej marki, w tym udoskonalone rozwiązanie kompleksowego szybkiego ładowania All-Round FastCharge o mocy do 68 W przy ładowaniu przewodowym i 15 W przy ładowaniu indukcyjnym. Smartfony z serii NOTE 30 mogą również poszczycić się płynnym i czułym wyświetlaczem o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz i niezwykle przejrzystym potrójnym aparatem z soczewkami o rozdzielczości do 108 MP. Ponadto firma Infinix podjęła współpracę z JBL w celu dostarczenia udoskonalonego dostrojonego brzmienia i stworzyła technologię Ultra Powerful Signal, oferując użytkownikom niesamowite parametry i wydajność, których jak dotąd nie miało żadne urządzenie marki Infinix.

„W Infinix zaprojektowaliśmy serię NOTE w celu dostarczenia użytkownikom mocnych telefonów i zapewniania im stałej łączności ze światem, o każdej porze i w każdym miejscu. Aby to osiągnąć, opracowaliśmy pierwsze w swoim rodzaju rozwiązanie All-Round FastCharge, które nie tylko zapewnia szybkie ładowanie telefonu, lecz również bezpieczeństwo, inteligencję i elastyczność. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy zyskują możliwość utrzymania kontroli nad swoim życiem w każdej sytuacji i o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie urządzenia wyposażono w wysokiej klasy wyświetlacze, aparaty zapewniające ultrawyraźne obrazy, system dźwiękowy JBL i zaawansowane funkcje łączności. Jesteśmy przekonani, że produkty serii NOTE 30 są najlepszym wyborem dla użytkowników poszukujących niezrównanej wartości” - Liang Zhang, zastępca dyrektora generalnego Infinix.

Rewolucja w zakresie szybkiego ładowania

Smartfony serii NOTE 30 są wyposażone w przełomowe i innowacyjne technologie ładowania. W telefonie NOTE 30 Pro zapewniono funkcję All-Round FastCharge o mocy 68 W, co oznacza możliwość ładowania baterii 5000 mAh od 1% do 80% w zaledwie 30 minut [1]. Uwzględniono również funkcję ładowania indukcyjnego FastCharge o mocy 15 W, pierwszą w tym segmencie cenowym. Telefony NOTE 30 i NOTE 30 5G wyposażono w funkcję All-Round Fast Charge o mocy 45 W, pozwalającą na szybkie ładowanie urządzeń, nawet będąc w ciągłym ruchu. Wszystkie modele charakteryzują się niezrównaną trwałością - 1000 pełnych cykli ładowania przy zachowaniu 80% mocy - przekraczając średnie wartości branży.

Seria NOTE 30 wprowadza kompleksowe rozwiązanie ładowania opracowane przez firmę Infinix. Funkcja Reverse Charge umożliwia zastosowanie urządzenia jako power banku dla innych urządzeń w nagłych sytuacjach. Funkcja Bypass Charge filtruje prąd, aby dostarczyć energię bezpośrednio do płyty głównej, która kontroluje temperaturę telefonu, co przyczynia się do średniego obniżenia temperatury o 2-7 stopni C [2]. Te nowe rozwiązania w zakresie kontroli temperatury sprawiają, że urządzenie pozostaje chłodne, co pozwala użytkownikom na równoczesne ładowanie telefonu i granie. Seria ta również obejmuje rozwiązanie Intelligent Power E-IQ, udoskonalając jeszcze bardziej proces ładowania dzięki algorytmom sztucznej inteligencji i zabezpieczeniom, które chronią przed nadmiernym naładowaniem urządzenia. Ponadto urządzenie w pełni obsługuje PD 3.0, co pozwala na wykorzystanie ładowarki do szybkiego ładowania innych inteligentnych urządzeń oprócz NOTE 30.

Doskonały towarzysz mobilnej rozrywki

Urządzenia z serii NOTE 30 wyposażono w wyświetlacz o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz w oparciu o funkcję inteligentnego odświeżania Smart Refresh i mechanizm Magellan Engine opracowany przez Infinix. Pozwala to na dostosowanie częstotliwości odświeżania do funkcji wybieranych przez użytkownika, co zapewnia mu płynne korzystanie i niższe zużycie energii. Niezależnie od tego, czy użytkownik wybiera grę czy film, wyświetlacz zastosowany w telefonach serii NOTE 30 wzbogaca wrażenia z oglądania. Ponadto wszystkie modele zawierają tryb ochrony oczu, który uzyskał certyfikat TUV Rheinland, dbając o oczy użytkowników podczas długiego korzystania z telefonu.

Model Infinix NOTE 30 Pro oferuje niepowtarzalne wrażenia płynące z oglądania. 10-bitowy wyświetlacz AMOLED charakteryzuje się jasnością ekranu na poziomie 900 nitów, współczynnikiem kontrastu 5 000 000:1, ściemnianiem PWM 1920 Hz oraz częstotliwością próbkowania dotykowego na poziomie 360 Hz. Oznacza to, że użytkownicy mogą oczekiwać wyświetlacza o dużej czułości i żywym obrazie w każdej sytuacji. Ultracienka ramka i podwójne głośniki stereo od JBL z certyfikatem Hi-Res, sprawiają, że smartfony serii NOTE 30 wyróżniają się spośród podobnych produktów możliwościami w zakresie dźwięku.

Wydajność na wyższym poziomie

Jeżeli chodzi o wydajność, produkty serii NOTE 30 są w pełni wyposażone w mocne układy wewnętrzne, które zaprojektowano specjalnie z myślą o pełnym wykorzystaniu ich możliwości przez użytkowników. NOTE 30 Pro i NOTE 30 4G wyposażono w potężne procesory MediaTek Helio G99 charakteryzujące się procesem litograficznym 6 nm, umożliwiającym oszczędność energii i wysoką wydajność. Przy technologii chłodzenia Vapor-Chamber Liquid Cooling zastosowanej w smartfonie NOTE 30 Pro urządzenie pozostaje chłodne w trudnych warunkach, dzięki opatentowanemu 10-warstwowemu materiałowi z powierzchnią komory 2 000 mm2. Równocześnie w modelu NOTE 30 5G zastosowano procesor MediaTek Dimensity 6080 6nm 5G i możliwością zastosowania dwóch kart SIM 5G, zapewniając użytkownikom błyskawiczne prędkości sieci 5G.

Wraz z serią NOTE 30 firma ma zaszczyt przedstawić swoją najnowszą innowację, autorską technologię Ultra Power Signal (UPS). Zaprojektowana specjalnie z myślą o środowiskach o słabym sygnale, ta przełomowa technologia została zoptymalizowana dla korzystania z funkcji smartfona w miejscach o słabym sygnale, w tym w piwnicach, windach, terenach podmiejskich i pozamiejskich. Dzięki nowej budowie anteny i zastrzeżonym algorytmom technologia UPS znacznie poprawia parametry sygnału w warunkach zakłóceń, nakładających się sygnałów i słabego zasięgu. Może w inteligentny sposób przełączać anteny, zwiększyć prędkość sieci i obniżyć wskaźnik opóźnień przy korzystaniu z aplikacji, które wymagają niskich czasów opóźnień, takich jak gry, pobieranie treści i oglądanie filmów. Produkty serii NOTE 30 osiągnęły imponujący wzrost mocy sygnału sieci komórkowej do 40% i wzrost mocy sygnału Wi-Fi na poziomie 100% w trybie zewnętrznym, [3] zapewniając bezproblemowe i niezakłócone doświadczenia płynące z rozrywki.

Uchwycenie wyraźnego obrazu

Infinix z dumą ogłasza, że modele telefonów z serii NOTE 30 wyposażono w potrójny aparat. Infinix NOTE 30 Pro i NOTE 30 5G dostępne są z aparatem głównym 108 MP, który zarejestruje każdą chwilę z maksymalną ostrością i krystaliczną przejrzystością. Natomiast model NOTE 30 wyposażono w aparat główny 64 MP, który jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby użytkowników. Ponadto wszystkie trzy urządzenia zawierają technologię automatycznej gradacji kolorów, pozwalającej na poprawę jakości obrazu w warunkach nadmiernego podświetlenia i rozbłysku.

Możliwości aparatów w smartfonach serii NOTE 30 stają się jeszcze bardziej imponujące, dzięki takim funkcjom jak tryb Dual View, pozwalający użytkownikom na uchwycenie momentów jednocześnie aparatem przednim i tylnym. Funkcja Sky Remap koryguje fotografie nieba, podczas gdy filtr Street Photography pomaga użytkownikom opanować sztukę fotografii ulicznej. Dzięki tym wszystkim funkcjom użytkownicy mogą zarejestrować zapierające dech w piersi kadry, które dokładnie spełniają ich oczekiwania. Ponadto aparat do selfie z funkcją Style Makeup dostępny w modelu NOTE 30 Pro pomaga użytkownikom pokazać ich wielowymiarową osobowość.

Pozostałe kluczowe funkcje

  • Smartfony serii NOTE 30 mogą pochwalić się imponującymi parametrami pomięci 8GB+256GB, wraz z technologią rozszerzenia pamięci RAM 8GB+8GB (równowartość 16GB), co zapewnia wspaniałe parametry pod względem wykonywania wielu zadań jednocześnie i przechowywania danych.
  • Dzięki systemowi operacyjnemu XOS 13 opartemu na systemie Android 13 modele serii NOTE 30 zapewniają elegancki interfejs użytkownika i grafikę. XOS 13 oferuje również udoskonalone połączenie PC 2.0, funkcję Lightning Multi-Window (błyskawiczne przełączanie okien), i funkcję Notepad, zapewniają spersonalizowaną i intuicyjną obsługę.
  • Dzięki funkcji NFC (Multi-Functional Near Field Communciation) w telefonach NOTE 30 użytkownicy mogą delektować się wygodą technologii bezprzewodowych bliskiego zasięgu, co pozwala na przesyłanie danych w takich sytuacjach, jak opłaty za przejazd czy płatność kartą kredytową.

Ceny i dostępność

Smartfon NOTE 30 Pro będzie kosztować 269 $ i jest dostępny w kolorze czarnym (Classic Black) i złotym (Variable Gold), z elegancką szklaną obudową. Ceny modeli NOTE 30 5G i NOTE 30 zaczynają się odpowiednio od 239 i 229 $ i będą dostępne w kolorze czarnym (Classic Black), Niebieskim (Interstellar Blue) i złotym (Sunset Gold). Ceny i dostępność smartfonów serii NOTE 30 będą różnić się w zależności od regionu.

Pobierz obrazy tutaj:

NOTE 30 Pro

NOTE 30 5G

NOTE 30

Infinix

Infinix Mobility jest dynamicznie rozwijającą się spółką technologiczną, która projektuje, produkuje i wprowadza na globalny rynek coraz bardziej rozbudowaną ofertę urządzeń marki Infinix, założonej w 2013 roku. Kierując swoją ofertę do młodych ludzi, Infinix koncentruje się na opracowywaniu najlepszych w swojej klasie technologii, tworząc modne, wydajne i przystępne cenowo inteligentne urządzenia oferujące użytkownikom z całego świata najnowocześniejsze technologie na rynku wtedy, kiedy ich potrzebują i za taką cenę, jaką są skłonni zapłacić.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.infinixmobility.com/pl/.

[1] Dane uzyskano w laboratoriach Infinix, a rzeczywiste wartości mogą być odmienne ze względu różne środowiska użytkowania.

[2] Dane pozyskano z laboratoriów Infinix oraz w wyniku testów na Subway i PUBG przy temperaturze 25oC.

[3] Poprawa sygnału w porównaniu z danymi sprzed optymalizacji i danymi teoretycznymi.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2078204/20230511_165956.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2078205/3.jpg

Źródło: Infinix Mobility

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.05.2023, 13:22
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ