Newsletter

Nauka i technologie

Symfonia obrazu i dźwięku: Toshiba TV nawiązuje partnerstwo z utalentowanymi producentami muzycznymi w ramach kampanii #MakingSoundVisible

04.10.2023, 18:11aktualizacja: 04.10.2023, 18:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HONGKONG, 4 października 2023 r. /PRNewswire/ -- W dynamicznej erze cyfrowej rozrywka domowa stała się istotnym elementem stylu życia. Nowy telewizor Toshiba TV Z870 stworzono z myślą o nadaniu każdemu dźwiękowi bogatego kontekstu wizualnego. Model wyposażony w technologię Mini LED synchronizuje się z odtwarzaną muzyką, odtwarzając interesujące wizualizacje, dzięki którym każda nuta daje więcej wrażeń, a dom zmienia się w zachwycającą salę koncertową.

Aby przybliżyć pełnię wrażeń muzycznych, które zapewnia Toshiba TV Z870, przedstawiamy wideo, które daje wgląd w kuszący, magiczny świat wyjątkowej telewizji łączącej funkcje wizualne z artyzmem produkcji muzycznej, aby uczynić dźwięk widzialnym - #MakingSoundVisible.

Ten nowy kierunek prezentuje płynną harmonię między możliwościami Toshiba TV Z870, jeśli chodzi o tworzenie muzyki na poziomie profesjonalnym. Dla osób świadomych tego, że w muzyce chodzi o głębię dźwięku, powstał głośnik niskotonowy REGZA Bass Woofer Pro, który wywołuje silnie inspirujące wrażenia dźwiękowe. Głośnik starannie odtwarza warstwy dźwięku, dzięki czemu oglądający mogą odróżnić poszczególne nuty, uderzenia i rytm. Dźwięk w telewizorze Toshiba TV Z870 dodatkowo uzupełniono o system nagłośnieniowy ZR 2.1.2 Surround Sound System oraz głośnik z membraną z przodu - pierwszy zapewnia przestrzenne brzmienie, a drugi precyzyjne emitowanie dźwięku w odpowiednim kierunku.

Z870 wyposażono również w technologię Quantum Dot Color, która odpowiada za dynamikę scen i głębię każdej sekwencji obrazu. Z kolei silnik REGZA Engine ZRi Toshiba TV skutecznie poprawia przejrzystość obrazu i dźwięku.

Znajdź nas w mediach społecznościowych i doznaj wspaniałych wrażeń zmysłowych dzięki kampanii #MakingSoundVisible. W #MakingSoundVisible chodzi o uwolnienie magii, która powstaje ze spotkania twórców Z870 Toshiba TV i producentów muzycznych, czego efektem jest urzekająca synergia między wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem. Weź udział w dyskusjach o dźwięku i obrazie w mediach społecznościowych i dowiedź się więcej o funkcjach Z870. Nie przegap szansy na udział w kampanii #MakingSoundVisible, zdobycie wiedzy i wygranie atrakcyjnych nagród - razem uczyńmy dźwięk widzialnym.

Toshiba TV

Toshiba TV wyróżnia się 70-letnią historią w produkcji telewizorów. Dzięki silnemu dziedzictwu intelektualnemu w zakresie wynalazków i innowacyjnych pomysłów firma wyprodukowała całą gamę telewizorów z funkcjami dotychczas niedostępnymi na świecie. Toshiba TV dostarcza niezapomnianych wrażeń i nowych możliwości oglądania telewizji wielu użytkownikom na całym świecie, zapewniając przy tym doskonałą jakość obrazu.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać, obserwując Toshiba TV na następujących platformach: Facebook, Instagram, Twitter i YouTube.

Wideo - https://www.youtube.com/watch?v=fkP_L8LIiWQ

Źródło: Toshiba TV

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.10.2023, 18:11
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ