Newsletter

Nauka i technologie

TCL zaprezentuje się na Milan Design Week 2023 z najnowszą wizją i technologią

03.03.2023, 14:51aktualizacja: 03.03.2023, 14:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

TCL zaprezentuje swoją ekspozycję „ŻYWIOŁY - Zielony Horyzont TCL” na Via Tortona podczas Fuorisalone i przedstawi zupełnie nową gamę produktów na rok 2023, w tym telewizory Mini LED QLED, urządzenia AGD i koncepcyjne.

HONG KONG, 3 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma TCL, jeden z dominujących podmiotów w światowej branży telewizyjnej i czołowa marka elektroniki użytkowej, po raz pierwszy weźmie udział w znanym wydarzeniu Milan Design Week 2023, które odbędzie się w Fuorisalone w dniach od 17 do 23 kwietnia, gdzie zaprezentuje swoją ekskluzywną wystawę „ŻYWIOŁY - Zielony Horyzont TCL”. Ekspozycja odbędzie się przy Via Tortona 14 w dzielnicy projektowej Tortona.

Zgodnie ze swoim motto „Inspirować do wielkości” TCL zilustruje swoją wizję tworzenia technologii dla lepszej przyszłości, która inspiruje do wielkości, łączącą ludzi z wybitnym wzornictwem przemysłowym i estetycznym, intuicyjnym zastosowaniem i zrównoważoną produkcją. Poprzez fascynującą podróż w celu odkrycia czterech żywiołów stworzonych przez naturę, wystawa przypomni zwiedzającym, że natura zawsze była i nadal jest najważniejszym źródłem inspiracji, kreatywności i innowacji. Dzięki zrównoważonym dziełom sztuki, interaktywnym doznaniom i innowacyjnym produktom zwiedzający będą mogli wyobrazić sobie horyzont, niedaleką przyszłość, w której przyroda i technologia harmonijnie współistnieją.

„Jesteśmy podekscytowani i dumni, że po raz pierwszy uczestniczymy w Fuorisalone podczas Milan Design Week. Ta prestiżowa wystawa odzwierciedla naszą filozofię zorientowaną na wzornictwo oraz zobowiązanie do wspierania konsumentów i podejmowania wysiłków na rzecz bardziej zrównoważonego przemysłu” - powiedział Frédéric Langin, dyrektor ds. handlowych w TCL Europe.

Podczas targów Milan Design Week zwiedzający będą mogli również podziwiać zupełnie nową gamę produktów TCL Europe na rok 2023, w tym nowe telewizory Mini LED i QLED Smart TV, urządzenia AGD oraz nowoczesne urządzenia koncepcyjne.

Jednocześnie TCL Europe będzie gospodarzem stacjonarnej i cyfrowej konferencji prasowej w dniu 17 kwietnia, na której wspomniane wyroby będą miały swoją premierę. Więcej informacji na ten temat zostanie przekazanych w późniejszym terminie.

Konferencja prasowa TCL na Fuorisalone 2023:

Data: 17 kwietnia 2023 r.

Godzina: 18:00 (CET)

Miejsce: Via Tortona 14 w Mediolanie

Transmisja na żywo w serwisie YouTube

Na targach Fuorisalone TCL zaprezentuje się następująco:

Data: 17-23 kwietnia 2023 r.

Miejsce: Via Tortona 14, Mediolan (Dzielnica Projektowa Tortona)

TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) to dynamicznie rozwijająca się spółka z branży elektroniki użytkowej i znaczący przedstawiciel międzynarodowego przemysłu telewizyjnego. Założona w 1981 roku działa obecnie na ponad 160 rynkach na całym świecie. Firma specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji artykułów elektroniki użytkowej, począwszy od telewizorów, sprzętu audio i inteligentnych urządzeń domowych.

Źródło: TCL Electronics

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.03.2023, 14:51
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ