Newsletter

Nauka i technologie

Technologia laserowa Hisense wyznacza kolejne granice możliwości inteligentnego domu poprzez zastosowanie pierwszego na świecie składanego telewizora laserowego L5K

21.09.2023, 08:28aktualizacja: 21.09.2023, 08:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense

QINGDAO, Chiny, 20 września 2023 r. /PRNewswire/ -- Hisense, międzynarodowy producent elektroniki użytkowej i sprzętu AGD, dołączył do grona największych światowych przedsiębiorstw, m.in. Leica Camera, Texas Instruments, Nichia, uczestniczących w Czwartym Międzynarodowym Forum Przemysłu Wyświetlaczy Laserowych, które odbywa się dziś w Qingdao w Chinach.

Przemówieniem zatytułowanym „Rozkwit strategii - wyświetlacz laserowy początkiem nowej epoki”, Dennys Li, prezes Hisense Visual Technology, przybliżył opracowaną przez koncern opartą na konkretnych rozwiązaniach strategię dla telewizorów laserowych. Rozpoczynając od pierwszego na świecie 100-calowego telewizora laserowego w 2014 roku, który okazał się kluczowy dla globalnego rozwoju firmy, Dennys zaprezentował podróż marki w kierunku światowych innowacji w dziedzinie laserowych odbiorników telewizyjnych. W 2023 roku koncern wprowadził na rynek pierwszy na świecie telewizor laserowy 8K, tym samym wkraczając w erę technologii 8K. Jednocześnie firma kontynuuje wdrażanie przełomowych produktów skierowanych do konsumentów, wykorzystując zaawansowane patenty, międzynarodowe standardy i najwyższą jakość.

Wychodzenie naprzeciw potrzebom konsumentów poprzez spersonalizowane produkty i usługi jest fundamentalną wartością produktów wytwarzanych przez Hisense. Koncentrując się na zaspokajaniu rosnącego zapotrzebowania na coraz większe ekrany do użytku domowego, firma zaprezentowała pierwszy na świecie składany telewizor laserowy L5K, oferujący realistyczne kolory zasilane przez nowej generacji mechanizm laserowy LPU. Użytkownicy mogą poczuć się jak w kinie IMAX Enhanced, wybierając pokaźnych rozmiarów ekran, który z łatwością mieści się w drzwiach, a przy tym jest bezpieczny dla wzroku.

Wzrost liczby strategii inteligentnego życia pozwolił również na przyspieszenie współpracy w zakresie innowacji łańcuchów przemysłowych i osiągnął dwukrotny wzrost w porównaniu do 2021 roku. W lipcu ubiegłego roku firma Hisense nawiązała strategiczne partnerstwo z Leica Camera AG, liderem na rynku najwyższej jakości soczewek optycznych, i wspólnie opracowała pierwszy telewizor laserowy Leica. Niebawem, bo już w tym tygodniu, Hisense wprowadzi do sprzedaży w Chinach pierwszy telewizor laserowy z funkcją kina domowego.

Technologia telewizorów laserowych odgrywa pierwszoplanową rolę w globalizacji oferty Hisense. Obecność w ponad 40 krajach i regionach sprawia, że telewizory laserowe są sprzedawane w ponad 250 głównych sieciach, takich jak Bestbuy i COSTCO w USA oraz BOULANGER we Francji.

Mając na celu nieustanne stymulowanie wzrostu i ekspansji światowej branży monitorów laserowych, firma Hisense planuje w pełni wykorzystać swoje międzynarodowe możliwości w zakresie kanałów dystrybucji, konsekwentnie inwestując w rozwój innowacyjnych monitorów laserowych, budując trwałe relacje i wspólnie ze wszystkimi partnerami kształtując przyszłość.

Źródło: Hisense

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2214803/1.jpg

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2023, 08:28
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ