Newsletter

Nauka i technologie

Tronsmart wprowadza na rynek głośnik Bang SE Party zapewniający 24 godziny zabawy

12.12.2022, 13:23aktualizacja: 12.12.2022, 13:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Tronsmart
PR Newswire/Tronsmart
Podświetlenie reagujące na rytm rozkręci każdą imprezę.

SHENZHEN, Chiny, 12 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Tronsmart to marka ceniona za swoją wyjątkową linię głośników imprezowych Bang SE. Jako podkategoria serii Tronsmart Bang, Bang SE gwarantuje 24-godzinny czas odtwarzania ze wspaniałym pokazem świateł.

Seria Tronsmart Bang

Seria Tronsmart Bang to doskonała oferta głośników imprezowych, obejmująca modele Bang, Bang Mini i budzący największe zainteresowanie Bang SE.

Zaprojektowany do używania na zewnątrz, Tronsmart Bang SE posiada imponujące wyjście stereo 40W przy bardzo rozsądnej wadze ok. 2 kg. Dzięki dwóm 3,1-calowym driverom pełnozakresowym, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku o dużej głośności i klarowności.

Aby jeszcze bardziej rozszerzyć oferowaną scenerię dźwiękową, głośniki Bluetooth firmy Tronsmart obsługują technologię SoundPulse, która wzmacnia odtwarzane dźwięki, a ponadto wprowadza algorytm intensyfikacji basu, który dodaje basowi pazura.

Ciesz się muzyką na całego

Chcesz rozkręcić imprezę dzięki głośnikowi, który może zamienić każde miejsce w parkiet do tańca? Głośnik Bang SE jest właśnie do tego! Dodaj ścieżkę dźwiękową do swojego życia dzięki Bang SE, a kiedy przyjdzie czas na rozrywkę, zrób wrażenie na wszystkich pokazem światła i dźwięku. Wbudowana rączka i odpinany pasek sprawiają, że możesz zabrać ze sobą Bang SE dosłownie wszędzie.

Przenośny głośnik imprezowy do użytku wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz

Tronsmart wprowadził do swojej serii głośników innowacje projektowe, integrując funkcje związane z mobilnością, różnorodnością zastosowań i środowiskiem. Nic nie wypada w tych aspektach lepiej niż Bang SE, który posiada klasę wodoodporności IPX6 Waterproof do ochrony przed kurzem, rozlaniem i rozbryzgami. Oznacza to, że może być używany w pełnym pyłu i wilgotnym otoczeniu bez ryzyka uszkodzenia.

Bang SE posiada baterię, która potrafi wytrzymać nawet do 24 godzin ciągłego odtwarzania i uwzględnia funkcję power banka do ładowania telefonów komórkowych. Dodatkowo funkcja parowania stereo czyni z niego doskonały wybór do domowego systemu audio, dając głośniejsze i szersze pole akustyczne.

Przenośny głośnik imprezowy Bang SE 40W jest już dostępny ze zniżką dla pierwszych klientów na stronie internetowej Tronsmart. Więcej szczegółów i pełną ofertę głośników można znaleźć na stronie produktu.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1965389/Tronsmart_Bang_SE_Portable_Party_Speaker.jpg  

Źródło: Tronsmart

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.12.2022, 13:23
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.