Newsletter

Nauka i technologie

Tumi poszerza swoją współpracę z 1% for the Planet, przeznaczając 1% globalnej sprzedaży kolekcji 19 Degree na wsparcie działań na rzecz ochrony środowiska w 2024 roku

17.04.2024, 15:12aktualizacja: 17.04.2024, 15:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Tumi, Inc.
PR Newswire/ Tumi, Inc.
To odnowione zobowiązanie wzmacnia partnerstwo regionalne TUMI z 1% for the Planet.

NOWY JORK, 17 kwietnia 2024r./PRNewswire/ -- Międzynarodowa marka turystyczna i lifestylowa TUMI ogłosiła dziś poszerzenie współpracy z 1% for the Planet, która łączy dolary i wykonawców, aby przyspieszyć inteligentne działania na rzecz środowiska. Firma TUMI jest globalnie zaangażowana w przekazywanie 1% sprzedaży zmkolekcji 19 Degree marki z poliwęglanu zweryfikowanym organizacjom non-profit zajmującym się ochroną środowiska, w ramach globalnej sieci 1% for the Planet, co oznacza pierwsze partnerstwo filantropijne marki na skalę światową.

„Cieszymy się, że TUMI zwiększa swoje zaangażowanie jako członek 1% for the Planet, dzięki członkostwu w linii produktów 19 Degree”- powiedziała Kate Williams, dyrektor generalny 1% for the Planet. Ich ekspansja globalna zyska znacznie większe wpływy.TUMI zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, aby działać na rzecz naszej planety i jesteśmy też bardzo wdzięczni, że możemy być partnerem 1% for the Planet w zakresie strategicznej filantropii.

TUMI angażuje się w ochronę piękna naszej planety, tworząc produkty, które są trwałe i wykorzystują materiały pochodzące z recyklingu, tam gdzie to możliwe. Kolekcja 19 Degree, wykonana z poliwęglanu pochodzącego z recyklingu i tkanin PET pochodzących z recyklingu poużytkowego, stała się jedną z najbardziej lubianych kolekcji TUMI.

„W TUMI bardzo zależy nam na świadomym tworzeniu produktów i używaniu materiałow służących planecie - powiedziała Jill Krizelman, starsza wiceprezes ds. marketingu i handlu elektronicznego firmy TUMI. - 1 % for the Planet wykonuje niesamowitą pracę, pomagając chronić piękne miejsca na Ziemi. Jesteśmy niezwykle dumni, że mamy możliwość kontynuowania wspierania tej organizacji na całym świecie w 2024 roku”.

Więcej informacji o 1% for the Planet na stronie www.onepercentfortheplanet.org. Produkty 19 Degree Collection dostępne są w sklepach TUMI i na TUMI.com na całym świecie.

O firmie TUMI

Od 1975 r. firma TUMI tworzy światowej klasy produkty biznesowe i podróżne oraz wytrzymałe produkty luksusowe, które ułatwiają i upiększają wszystkie aspekty życia w drodze oraz podnoszą jego poziom. Łącząc funkcjonalność z pomysłowością, firma z zaangażowaniem udoskonala podróżowanie jako towarzysz dynamicznych osób, które dążą do realizacji własnych pasji. Więcej informacji o TUMI można znaleźć na stronie TUMI.com.

Marka TUMI i logo TUMI są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do spółki Tumi, Inc. © 2024 Tumi, Inc.

O 1% for the Planet

1% for the Planet to globalna organizacja, która istnieje, aby wspierać rozwój naszej planety i przyszłe pokolenia. Poprzez roczne członkostwo działa jako partner odpowiedzialny za firmy wspierające partnerów środowiskowych. Sprawia, że działalność na rzecz ochrony środowiska jest łatwa i skuteczna dzięki doradztwu, przedstawianiu historii o swoim wpływie oraz certyfikacji innych firm.

Organizacja została utworzona w 2002 roku przez Yvona Chouinarda, założyciela Patagonii, i Craiga Mathewsa, założyciela Blue Ribbon Flies. Jej członkowie przekazali miliony na rzecz partnerów środowiskowych. Obecnie 1% for the Planet współpracuje z tysiącami firm i partnerami środowiskowymi pracującymi na rzecz lepszej przyszłości.

Poszukaj logo organizacji, aby wspierać planetę, dowiedz się więcej i dołącz do onepercentfortheplanet.org

Zdjęcie- https://mma.prnewswire.com/media/2379617/SS24_Social_CropsSS24_Seasonal_19D_INTL_EXP_4_WHEEL_CO_BLACK_GREY__SLATEBLUE_MAUVE_TEXTURE_1187_v5_C.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/214382/tumi_logo.jpg 

Źródło: Tumi, Inc.

KONTAKT:

TUMI

Alexandra Gillis

Global PR + Social Manager

TUMI

e-mail: alexandra.gillis@tumi.com 

Hailey Hauldren

SHADOW

e-mail: hhauldren@weareshadow.com 

-

1% for the Planet:

Brand & Marketing Team

e-mail: marketing@onepercentfortheplanet.org 

Biuro

tel. 802-861-0460

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.04.2024, 15:12
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ