Newsletter

Nauka i technologie

VEGANZONE przyczyni się do rozwoju społeczności wegan w 196 państwach

04.01.2022, 12:24aktualizacja: 04.01.2022, 12:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Veganzone
Business Wire/Veganzone

NOWY JORK--(BUSINESS WIRE)-- VEGANZONE, niezbędna „superaplikacja” dla osób prowadzących wegański/wegetariański styl życia, pomyślnie przeszła testy wersji beta i już jest dostępna dla użytkowników w 196 państwach, przyczyniając się do rozwoju społeczności wegan.

Wiadomość zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20220103005333/en/

VEGANZONE to dostępna globalnie superaplikacja, która ma na celu połączenie blisko 100 mln wegan na całym świecie, aby dać im możliwość dzielenia się wspólnymi wartościami i informacjami, odkrywania pobliskich restauracji, produktów, wydarzeń i przepisów oraz zawierania nowych znajomości!

Do najpopularniejszych funkcji aplikacji należą Vegan & Cruelty-Free Product Scanner (służąca wyszukiwaniu produktów wegańskich oraz wyrobów uzyskiwanych metodami niepowodującymi cierpienia zwierząt) Vegan Calculator (kalkulator wegański), Nutritions (wartości odżywcze), Nearby Restaurants (pobliskie restauracje), Recipes (przepisy) i Vegan News (wiadomości ze świata weganizmu).

Żaden weganin na świecie nie będzie już czuł się osamotniony!

„Firmie Veganzone zależy na tym, by wszystkie osoby prowadzące styl życia oparty na produktach pochodzenia roślinnego czuły się w tej przestrzeni jak w domu, by mogły zadawać pytania, łatwo poszerzać swoją wiedzę i wymieniać się doświadczeniami, chcemy bowiem, by weganizm był czymś dostępnym dla każdego” - powiedział założyciel Veganzone i przedsiębiorca Murat Aksu.

„Apka przeznaczona jest również dla wegetarian, bo wiemy, że bardzo wielu z nich rozważa całkowitą rezygnację z produktów, które wiążą się z cierpieniem zwierząt, i przejście na weganizm. Nie dziwi zatem galopujący wzrost liczby wegan na całym świecie. Aplikację Veganzone można pobrać bezpłatnie w sklepach Google Play Store i App Store. Dołącz do nas!” - dodał.

Trzeci najlepszy produkt miesiąca spośród 2880 produktów dostępnych na Producthunt.com

Aplikacja Veganzone w marcu została uznana za najlepszy produkt dnia i tygodnia oraz trzeci najlepszy produkt miesiąca spośród 2880 konkurentów na Producthunt.com.

Veganzone została założona w marcu 2021 r. przez Selin Tuyen, Murata Aksu i Ogousa Chan Alego. Swojego pierwszego inwestora pozyskała w marcu. Była to firma Focus Global Project, która zapewniła finansowanie w kwocie 3 mln USD. Aktualnie Veganzone organizuje kolejną rundę inwestycyjną, która ma zostać przeprowadzona w lutym 2022 r.

WEGANIE W LICZBACH

Jeżeli ruch wegański utrzyma obecne tempo rozwoju, za 10 lat co najmniej jedna na pięć osób będzie prowadzić ten styl życia.

Jak wynika z badania przeprowadzonego dla Veganuary, 32% mieszkańców Stanów Zjednoczonych zamierza spożywać więcej produktów pochodzenia roślinnego w 2022 r.

Zgodnie z aktualnymi szacunkami na całym świecie żyje obecnie 100 mln wegan i 800 mln wegetarian.

Udział w światowej populacji wegan, wegetarian oraz osób wyznających powiązane wartości wynosi blisko 14% i rośnie każdego dnia.

HIPERLINK

www.veganzone.com

https://www.vegansociety.com/news/media/statistics

https://www.vegansociety.com/news/media/statistics/worldwide

https://thevou.com/lifestyle/2019-the-world-of-vegan-but-how-many-vegans-are-in-the-world/

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220103005333/en/.

Źródło: Veganzone

KONTAKT:

Dla mediów:

Anna Cohen

Bwo

e-mail: anna@bwo.net

tel. +1-917-423-5804

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.01.2022, 12:24
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.