Newsletter

Nauka i technologie

Weteran branży informatyki śledczej Paul Baxter na czele europejskiego zespołu Grayshift

07.10.2021, 15:22aktualizacja: 07.10.2021, 15:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/Grayshift
Fot. PR Newswire/Grayshift
Lider w dziedzinie rozwiązań mobilnych z zakresu informatyki śledczej inwestuje w obecność w Europie.

ATLANTA i LONDYN, 7 października 2021 r. /PRNewswire/ --Spółka Grayshift, LLC, wiodący i zaufany dostawca rozwiązań mobilnych z zakresu informatyki śledczej, specjalizujący się w zapewnianiu dostępu do i pozyskiwaniu informacji w sposób zgodny z prawem, ogłosiła, że Paul Baxter, innowator branży i ekspert w obsłudze klienta, dołączył do spółki, obejmując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w Europie. Zgodnie z przyjętą obecnie strategią ekspansji spółki w regionie Azji i Pacyfiku, zespół pod kierunkiem Baxtera będzie rozwijał obecność spółki Grayshift w Europie i Zjednoczonym Królestwie, a tym samym przyczyni się do zwiększenia wsparcia dla organów ścigania działających w regionie.

Przed dołączeniem do Grayshift Paul Baxter pełnił funkcję regionalnego dyrektora sprzedaży w MSAB, gdzie przez ponad dziesięć lat zajmował się obsługą klientów z Wielkiej Brytanii i Irlandii zainteresowanych rozwiązaniami z dziedziny informatyki śledczej. Zanim podjął pracę w MSAB, współpracował z Entrust Datacard na rzecz opracowywania i upowszechniania rozwiązań z zakresu identyfikacji tożsamości wśród organów administracji publicznej, a jeszcze wcześniej piął się po szczeblach Armii Brytyjskiej. Jako doświadczony lider i rzecznik współpracy z organami ścigania, kieruje w Europie utalentowanym zespołem, do którego należą między innymi:

· Corrina Chester, opiekun strategicznych klientów,

· Stevie Coates, specjalista ds. informatyki śledczej,

· Adam Masterson, inżynier wsparcia technicznego,

· Bernhard Pawlak, opiekun strategicznych klientów,

· Matthieu Regnery, specjalista ds. informatyki śledczej.

„Cieszymy się, że mamy na pokładzie Paula, którego wspiera znakomity zespół reprezentujący Grayshift w regionie. Paul jest jednym z weteranów cieszących się największym szacunkiem w branży, a praca pod jego kierownictwem jest dla Grayshift bezcenna. Będzie również siłą napędową naszego rozwoju w Europie” - powiedział David Miles, prezes zarządu i współzałożyciel Grayshift.

„Niewiele jest tak innowacyjnych, szybko rozwijających się i idących naprzód marek, jak Grayshift, co sprawia, że dołączenie do spółki w czasie, w którym kontynuuje swój rozwój i wsparcie niezwykle ważnej pracy, jaką wykonują nasi klienci z sektora organów śledczych, to prawdziwy zaszczyt. Nasi klienci są nieprzerwanie konfrontowani z nowymi wyzwaniami i cieszę się, że dano mi możliwość kierowania działalnością Grayshift w regionie, aby pomóc im w pokonaniu tych wszystkich wyzwań” - powiedział Baxter.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Grayshift.

Grayshift

Grayshift to czołowy dostawca rozwiązań mobilnych z zakresu informatyki śledczej, specjalizujący się w pozyskiwaniu informacji i zapewnianiu dostępu do nich w sposób zgodny z prawem. Rozwiązania oferowane przez Grayshift są specjalnie dostosowane, aby pomagać organom śledczym w szybkim rozwiązywaniu spraw o zasadniczym znaczeniu oraz w zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego. Opracowana przez spółkę, innowacyjna technologia GrayKey zapewnia 24-godzinny dostęp, pełną ochronę i możliwości pozyskania kompleksowych danych z poziomu urządzeń mobilnych. Opracowana i wykonana w Stanach Zjednoczonych technologia GrayKey zyskała zaufanie 100 agend organów śledczych w 30 krajach świata. Aby uzyskać więcej informacji należy odwiedzić stronę internetową www.grayshift.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1652155/Paul_Baxter.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1319489/Grayshift.jpg

Źródło: Grayshift

KONTAKT:

Jody Ma Kissling

tel. (833) 472-9539

e-mail: media@grayshift.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.10.2021, 15:22
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ