Newsletter

Nauka i technologie

Zaktualizowany sprzęg systemu ISOF z platformą Allegro

18.10.2022, 08:30aktualizacja: 18.10.2022, 08:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma HEUTHES cały czas rozbudowuje integrację platformy sprzedażowej Allegro z własnym systemem internetowej obsługi firm ISOF. System jest nieustannie i na bieżąco dostosowywany do aktualnych wymogów rynku, a celem jest wprowadzanie nowych funkcjonalności, które usprawniają proces zakupowo - sprzedażowy.

W ramach rozbudowy sprzęgu z platformą Allegro w najnowszej wersji systemu ISOF udostępniono kolejne funkcje. Są to między innymi: w module Administracja, ustawienia synchronizacji Allegro (wybór magazynu), pobieranie ofert z Allegro i łączenie ich z produktami z ISOF, mapowanie usług kurierskich ISOF z usługami z cennika Allegro. Możliwe jest pobieranie zamówień z Allegro oraz podgląd danych z zamówienia, a także podgląd logów zdarzeń importu zamówień z Allegro (pokazanie błędów importu). Można sprawdzać statusy zamówień i dokonywać ich automatycznej synchronizacji oraz automatycznie synchronizować stany magazynowe. Wprowadzono również inne udogodnienia, do których należy: przesyłanie numerów nadania z ISOF do Allegro, generowanie etykiet kurierskich InPost Paczkomaty, DPD, Program Smart, import cenników usług z Allegro, szybka realizacja zamówień (automatyczne WZ), rozbudowa filtrów w menu zamówień oraz kont Allegro.

Warto przypomnieć, że poprzednia aktualizacja wprowadziła: przygotowanie kont testowych, ofert i zamówień, mapowanie usług kurierskich w ISOF z usługami z cennika Allegro, pobierania zamówień z Allegro oraz podgląd danych z zamówienia, podgląd logów zdarzeń importu zamówień z Allegro, statusów zamówień i ich automatycznej synchronizacji oraz automatyczną synchronizację stanów magazynowych i obsługi wysyłek.

ISOF jest dobrym narzędziem dla firm do prowadzenia działań z zakresu e-commerce. Oprócz sprzęgu z Allegro zawiera również obsługę WooCommerce, Shoper, IdoSell Shop, a także firm kurierskich DPD, DHL i InPost. Dzięki temu obsługuje całościowo procesy biznesowe przy sprzedaży internetowej.

Więcej informacji na stronie www.isof.pl.

Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.10.2022, 08:30
Źródło informacji HEUTHES Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.