Newsletter

Nauka i technologie

Zapraszamy na webinar: „Cyberbezpieczeństwo i Big Data w życiu samorządu”

07.12.2023, 13:54aktualizacja: 08.12.2023, 10:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Samorządowy PAP - grafika
Serwis Samorządowy PAP - grafika
Jak chronić dane w urzędach? Jak edukować urzędników w zakresie bezpieczeństwa w sieci? W jaki sposób analiza danych wpływa na różne aspekty życia? W środę, 13 grudnia, o godz. 10:00 gośćmi Serwisu Samorządowego PAP będą eksperci z Orange Polska.

Zapraszamy na webinar dotyczący korzyści, które przynosi właściwa ochrona danych i stosowanie rozwiązań cyberbezpieczeństwa.

Daniel Kamiński i Rafał Wiszniewski - eksperci ICT i cyberbezpieczeństwa Orange Polska oraz Kuba Szmytkowski, ekspert ds. Big Data Orange Polska odpowiedzą na pytania, jak chronić dane urzędów, gmin, miejscowości oraz ich mieszkańców przed cyberatakami. Opowiedzą też, czy warto przeprowadzać testy socjotechniczne i w jaki sposób edukować pracowników w zakresie bezpieczeństwa w sieci.

Porozmawiamy też o wpływie Big Data na różne aspekty życia w gminach oraz korzyściach, jakie płyną z właściwej ochrony danych i stosowania rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Prelegenci przedstawią także przykłady kompleksowych rozwiązań.

Zachęcamy do udziału w rozmowie. Zarejestrowane osoby będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A): https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_yRTxGEXRQiSgntchlKKwkw.

Zapraszamy na webinar online w dniu 13 grudnia, godz. 10:00.

Transmisja live na samorzad.pap.pl oraz PAP MediaRoom.

Partnerem webinaru jest Orange Polska.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 07.12.2023, 13:54
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii