Pobierz materiał i Publikuj za darmo
![SURET](/sites/default/files/styles/open_article_750/public/2014-06/20140610/16670793_SURET.jpg?itok=2PHvMha4)
Po ponad 20 latach funkcjonowania na rynku polskim, firma SURET z Dębicy niezmiennie pozostając liderem w zakresie obsługi transportu wewnętrznego przedsiębiorstw z sukcesem realizuje również pozostałe kierunki swej działalności. Szczególnym powodzeniem w obecnym czasie cieszą się usługi relokacyjne, coraz powszechniej wykonywane przez SURET nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
Spółka SURET opiera swą działalność na trzech głównych filarach: outsourcingu logistyki transportu wewnętrznego, wynajmie i serwisie wózków widłowych oraz relokacji maszyn, urządzeń a nawet całych linii produkcyjnych. Z uwagi na fakt, iż europejskie firmy coraz częściej przenoszą swoją produkcję do Polski, SURET ze szczególną uwagą wzbogaca właśnie ofertę relokacyjną.
Obranie takiego kierunku działalności przez firmę z Dębicy pozwoliło na realizację wielu prestiżowych projektów zarówno dla polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorstw. Do najważniejszych przedsięwzięć relokacyjnych ostatnich lat z sukcesem przeprowadzonych przez SURET można zaliczyć m.in. relokację firmy Axton - producenta zderzaków kolejowych, Armatury Kraków, relokację całej fabryki Gillette z USA do Łodzi czy przeniesienie fabryki Zelmer z Rzeszowa do podmiejskiej Rogoźnicy.
Największym projektem zrealizowanym przez SURET w ostatnim czasie był ten wykonany na zlecenie NSG Group, właściciela Pilkington Automotive Poland, potentata w produkcji szyb samochodowych. Umowa dotyczyła relokacji oraz instalacji maszyn i urządzeń zarówno w Polsce (Chmielów, woj. podkarpackie), jak i za granicą (Sagunto, Hiszpania). Jak mówi Dyrektor handlowy i rozwoju Suret Sp. z o.o., Sebastian Gawron - Dzięki naszemu doświadczeniu z powodzeniem możemy zdobywać europejskie rynki.
Atutem Spółki SURET, obok wieloletniego doświadczenia w branży, jest doskonałe zaplecze sprzętowe oraz profesjonalna załoga, na której firma od samego początku istnienia buduje swoją markę. "Kapitałem, bez którego nie bylibyśmy dziś w tym miejscu, był i jest ten najważniejszy - kapitał ludzki" - mówi Stefan Bieszczad, Prezes Spółki SURET.
Więcej informacji: www.suret.com.pl.
KONTAKT:
SURET Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 12
39-200 Dębica
tel. +48 (14) 681-35-60
e-mail: suret@suret.com.pl
Materiał na zlecenie: Ideo Sp. z o.o.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 06.06.2014, 16:28 |
Źródło informacji | SURET Sp. z o.o. |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Ruszył nabór do kolejnej rundy programu ORLEN Skylight accelerator
W ramach kolejnej edycji ORLEN Skylight accelerator na uczestników czeka ponad 20 wyzwań technologicznych i biznesowych określonych przez spółki z Grupy ORLEN. Młode technologiczne spółki mogą odpowiedzieć na wyzwania określone w ramach następujących obszarów tematycznych: cyfrowa organizacja, nowoczesna stacja i klient przyszłości, przemysł 4.0 oraz bezpieczna i innowacyjna organizacja, jak również optymalizacja energetyczna i procesowa. Nabór do programu akceleracyjnego potrwa do 17 lutego 2025.- 05.02.2025, 15:24
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: ORLEN
-
Image
XXVI edycja konkursu „Polski Produkt Przyszłości” – zgłoś innowację, która zmieni rynek
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) rozpoczęła XXVI edycję prestiżowego konkursu „Polski Produkt Przyszłości”, którego celem jest wyłonienie najbardziej przełomowych produktów i technologii o istotnym potencjale zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Zgłoszenia można nadsyłać do 4 marca 2025 roku. Podczas gali finałowej dowiemy się, jakie projekty już wkrótce będą zmieniać naszą rzeczywistość. Dla zwycięzców w trzech kategoriach przewidziano nagrody finansowe w wysokości 100 tys. zł, a dla wyróżnionych – 25 tys. zł.- 05.02.2025, 14:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PARP
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ