Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W dniu 8 października na zaproszenie Fundacji Zdrowia i Kultury "Kochaj Życie" do Polski z dwudniową wizytą przyleci dr Dror Paley, szef Kliniki Sant Mary`s w West Palm Beach na Florydzie.
W dniu 9 października w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport (ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa), o godzinie 12:00 odbędzie się konferencja prasowa pt. "Wyrównaj mi moje szanse" podczas której prezentowane będą:
- Metody leczenia przez dr Paley`a wrodzonych deformacji narządu ruchu u dzieci,
- Wyniki leczenia dzieci z Polski kierowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia do Stanów Zjednoczonych do tejże kliniki,
- Historie dzieci po leczeniu zaprezentowane przez jednego z rodziców, Joannę Bułat, dla której jedyną diagnozą w kraju była "amputacja" i która dała jej wielką siłę do walki o nóżki własnego dziecka,
- Założenia budowy nowego Europejskiego Centrum Ortopedii Dziecięcej, którego głównym koordynatorem i pomysłodawcą jest Prof. Jarosław Deszczyński.
Konferencja organizowana przez Fundację Zdrowia i Kultury "Kochaj Życie" ma być też okazją do nawiązania szerszej współpracy z Kliniką dr Paley`a w zakresie szkolenia polskich lekarzy, konsultacji i wykonywania zabiegów. Poruszane tematy dadzą możliwość do głębszego przyjrzenia się tym problemom.
Więcej informacji: www.kochaj-zycie.waw.pl
Organizator: Fundacja Zdrowia i Kultury "Kochaj Życie"
KONTAKT:
Małgorzata Nowotnik
tel. kom. +48 695 206 124
e-mail: m.nowotnik.fundacja@gmail.com
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 02.10.2014, 12:29 |
Źródło informacji | Fundacja Zdrowia i Kultury Kochaj Życie |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Po pięciu latach przerwy wraca Lednica Seniora
Spotkanie odbędzie się 13 września br. na Polach Lednickich (woj. wielkopolskie). Choć dedykowane jest głównie osobom 50+, organizatorzy zapraszają do udziału w nim wszystkich dorosłych.- 10.09.2025, 13:52
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Dominikańska Fundacja Lednica2000
-
Image
Jak urządzić salon fryzjerski z klasą? Ergonomiczne i stylowe rozwiązania
- 10.09.2025, 12:05
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Fryzomania
-
Image
254 323,70 zł - dotacja celowa dla American Heart of Poland na wsparcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Sztumie. Co to oznacza dla pacjentów?
Grupa American Heart of Poland, która prowadzi Szpital w Sztumie pozyskała dotację celową w wysokości 254 323,70 zł na realizację zadań zleconych dla jednostek systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego (PRM). Projekt dotyczy zakupu sprzętu medycznego na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Szpitalu w Sztumie.- 09.09.2025, 11:45
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: American Heart of Poland
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ