Pobierz materiał i Publikuj za darmo
PZU Festiwal Biegowy pozostaje najwszechstronniejszą i jedną z największych imprez biegowych w Polsce. Obejmuje on ponad 30 biegów na dystansach od 300 metrów do 100 km, a łączna długość tras przekracza 300 km. Znacznej obniżce uległy opłaty startowe - ceny Życiowej Dziesiątki i Półmaratonu spadły z 40 do 30 złotych (z Kartą Biegacza tylko 24 zł), Koral Maratonu z 60 do 50 zł, za Bieg & Dolin na 100 km dziś zapłacimy 120 złotych - rok temu było to 150 złotych. Bez względu na wybrane biegi, każdy uczestnik 7. PZU Festiwalu Biegowego musi wnieść opłatę rejestracyjną. Wynosi ona 10 zł i jest naliczana tylko raz - przy pierwszej rejestracji.
Po raz pierwszy stworzono możliwość wyboru zawartości pakietu startowego. W podstawowej wersji, którą uwzględnia opłata startowa, znajdą się: pamiątkowa koszulka bawełniana, numer startowy z chipem, worek biegacza, woda oraz upominki i kupony rabatowe od partnerów Festiwalu. Na życzenie można swój pakiet rozszerzyć. Pakiet Premium może zawierać festiwalową koszulkę techniczną (zamiast koszulki bawełnianej), chustę wielofunkcyjną, zestaw opasek na rękę z motywującymi hasłami czy maskotkę festiwalową w formie breloka.
Podczas 7. PZU Festiwalu Biegowego odbędą się tradycyjnie koncerty, targi EXPO oraz spotkania z mistrzami sportu i pasjonatami biegania w ramach Forum Sport-Zdrowie-Pieniądze. Każdy będzie mógł też pomaszerować rekreacyjnie z kijkami.
Pula nagród Festiwalu wynosi 450 000 złotych, nagrody finansowe przyznajemy także w kategoriach wiekowych, a nagrodą główną jest samochód osobowy, który można wylosować startując w Koral Maratonie i Koral Półmaratonie. Nagrodę ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów "Koral".
Więcej informacji na www.festiwalbiegow.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 02.10.2015, 15:50 |
Źródło informacji | Fundacja Instytut Studiów Wschodnich |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Nowa terapia daje nadzieję chorym na tętnicze nadciśnienie płucne PAP
Tętnicze nadciśnienie płucne (TNP) to rzadka choroba kardiologiczna. Nieleczona może prowadzić do śmierci. Badania kliniczne nad nowym lekiem, prowadzone przez prof. Grzegorza Kopcia z Ośrodka Chorób Krążenia Płucnego UJ w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Jana Pawła II, dały bardzo dobre rezultaty i napawają chorych optymizmem.
- 07.01.2025, 08:00
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Technologia w służbie zdrowia: dlaczego dane ze smartwatchy warto pokazać lekarzowi?
Z urządzeń ubieralnych, czyli inteligentnych zegarków i opasek, korzysta ponad 1/3 Polaków - wynika z badania Huawei CBG Polska [1]. Sprzęty te pozwalają na monitorowanie aktywności fizycznej, a także kluczowych parametrów zdrowotnych, takich jak tętno i saturacja krwi, a nawet EKG czy ciśnienie tętnicze. Dane te mogą dostarczać cennych informacji zarówno posiadaczowi zegarka, jak i lekarzowi, wspierając diagnostykę. W praktyce zaledwie 25% użytkowników pokazała doktorowi zebrane w ten sposób wyniki. Dlaczego tak się dzieje? I czy warto promować wykorzystywanie danych odpacjenckich w polskiej służbie zdrowia?- 30.12.2024, 13:13
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Huawei