Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Poprawa jakości zarządzania kapitałem ludzkim to jedno z najważniejszych wyzwań, przed jakim stoją współcześnie przedsiębiorstwa, zwłaszcza że świadomość wartości zgromadzonego kapitału ludzkiego i umiejętne zarządzanie tym potencjałem przynosi organizacji wymierne korzyści od lepszej kontroli kosztów personalnych, bardziej efektywnego wykorzystania potencjałem pracowników, aż po możliwość budowania długotrwałych więzi z klientami i podniesienia poziomu innowacyjności organizacji.
By uświadomić, jak ważną kwestią we współczesnych warunkach rynkowych jest pomiar wartości kapitału ludzkiego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i eksperci ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie opracowali bezpłatne narzędzie (NKL), które pozwala na bardziej efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim.
Na przełomie października i listopada w największych miastach w Polsce odbędą się warsztaty z obsługi NKL. Ich uczestnicy będą mieli możliwość poznania zaawansowanych funkcji jakie oferuje NKL, zobaczą jak narzędzie działa w praktyce i jak mogą dostosować jego funkcjonalność, by odpowiadała potrzebom danej organizacji. Wszystkie spotkania zostaną przeprowadzone przez ekspertów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w 10 - 15 osobowych grupach.
Pierwsze spotkanie odbędzie się już 20 października 2015 r. w Zielonej Górze, kolejne zaplanowano na 21 października w Krakowie i 22 października w Białymstoku. Udział w warsztatach jest bezpłatny - jedynym warunkiem wzięcia w nich udziału, jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej projektu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony http://nkl.parp.gov.pl, gdzie znajduje się pełny harmonogram warsztatów i więcej informacji o projekcie "Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa".
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 07.10.2015, 17:52 |
Źródło informacji | PARP |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |