Newsletter

RESBUD SA (38/2016) Informacja dla Akcjonariuszy.

23.08.2016, 23:37aktualizacja: 23.08.2016, 23:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 38/2016

Zarząd Resbud S.A. z siedzibą w Płocku informuje, że w dniu 23.08.2016r. do spółki wpłynęło 11 zawiadomień złożonych w trybie art. 160 ust.1 Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi złożone przez Członków Rady Nadzorczej oraz Zarząd Emitenta o transakcjach dokonanych przez podmioty blisko związane tych Członków Rady Nadzorczej oraz Zarząd Emitenta w rozumieniu art. 160 ust. 2 ustawy o obrocie .

Członkowie Rady Nadzorczej Emitenta i Zarządu poinformowali, że podmiot z nimi blisko związany dokonał w dniu 22.08.2016r. w ramach umowy cywilnoprawnej - umowy pożyczki, transakcji zbycia akcji Emitenta w ilości 5.824.000. Ze względu na charakter umowy pożyczki Członkowie Rady Nadzorczej nie określili ceny zbycia akcji

oraz Członkowie Rady Nadzorczej Emitenta poinformowali ,że podmiot z nimi blisko związany dokonał w dniu 23.08.2016 roku w ramach umowy cywilnoprawnej - umowy pożyczki, transakcji zbycia akcji Emitenta w ilości 3.200.000 akcji .Ze względu na charakter umowy pożyczki Członkowie Rady Nadzorczej nie określili ceny zbycia akcji.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.08.2016, 23:37
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ