Newsletter

CUBE.ITG SA W RESTRUKTURYZACJI (30/2018) Złożenie do Sądu propozycji układowych

19.09.2018, 23:10aktualizacja: 19.09.2018, 23:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 30/2018

Cube.itg S.A. w restrukturyzacji z siedzibą we Wrocławiu (dalej "Spółka") podaje do publicznej wiadomości, że Zarząd Spółki złożył w dniu 19 września 2018 roku w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych, propozycje układowe określające sposób restrukturyzacji zobowiązań Spółki.

Propozycje układowe przewidują zaspokojenie wierzycieli w ramach układu z uwzględnieniem II kategorii interesów wierzycieli:

I. Wierzyciele publicznoprawni - grupa wierzycieli obejmujące Naczelnika Dolnośląskiego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu;

II. Pozostali Wierzyciele - grupa wierzycieli innych niż wchodzący w skłąd grupy I

Proponowane sposoby restrukturyzacji zobowiązań Dłużnika w stosunku do wierzycieli należących do poszczególnych kategorii interesów, obejmują:

Grupa I: Wierzyciele publicznoprawni - spłata całości wierzytelności bez redukcji w 60 ratach miesięcznych począwszy od dwunastego miesiąca po uprawomocnieniu się postanowienia o zatwierdzeniu układu ;

Grupa II: Pozostali wierzyciele - spłata całości wierzytelności z redukcją 100% w zakresie odsetek oraz bez redukcji w zakresie należności głównych poprzez konwersję zobowiązań z nowo wyemitowanymi akcjami w Spółce.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.09.2018, 23:10
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ