Pobierz materiał i Publikuj za darmo
W Hanowerze marka Fiat Professional wystawia osiem samochodów reprezentujących jego szeroką i urozmaiconą gamę, która spełnia wymagania każdej zawodowej „misji”, dzięki ogromnej wszechstronności wyposażenia. Jest to oferta full liner, która sprawdza się w każdym rodzaju transportu, osób czy towarów i obecna we wszystkich segmentach - od samochodów typu van pochodzących od aut osobowych, poprzez duże furgony, po pick-upy - oferując różnego rodzaju nadwozia, ładowność i pojemność, jak również pełny wybór rozstawów osi, długości i wysokości - i która może poszczycić się wysoko wydajnymi silnikami o różnego typu zasilaniu (benzyna, olej napędowy, LPG i metan).
Obecny na Salonie Samochodowym model Ducato to bestsellerowy model Fiata Proffesional oraz niezaprzeczalny lider rynku europejskiego, który został zaprezentowanych w Hanowerze jako wszechstronny, w pełnej krasie, pojazd. Na jego wszechstronność składa się wyposażenie dostosowanie do działalności gastronomicznej typu „street food”, mobilne warsztaty MEC (Mopar Express Care) oraz specjalistyczne wersje, zaprojektowane i dostarczane jako baza pod zabudowy na przykład kamperów (70% kamperów sprzedawanych w Europie zbudowanych jest na bazie Ducato), oraz pojazdy spełniające funkcję pomocy drogowych, służące do transportu koni, lekkie naczepy i mobilne sklepy. Ponadto Fiat Professional współpracuje z najlepszymi w Europie firmami zajmującymi się zabudowami, w tym z AL-KO, liderem w branży produkcji specjalistycznych podwozi.
Podczas wydarzenia prezentowana jest także najszersza na rynku ekologiczna gama modeli. Oprócz Ducato Minibus Natural Power do zrównoważonego transportu, dopełnieniem oferty jest Doblo w wersji furgon z długim rozstawem osi oraz kompaktowy Fiorino, obydwa w wersji Natural Power zasilanej metanem, które umacniają pozycję lidera FCA w sprzedaży pojazdów CNG z ponad 720 000 sprzedanych samochodów osobowych i dostawczych.
Dopełnieniem stoiska Fiat Professional są niezwykłe koncepty Fullback Cross by Garage Italia oraz Talento Shuttle by Irmscher. Obydwie wersje wyposażenia wyrażają lifestylowy charakter, wszechstronność i pozwalają wyróżnić się w codziennym życiu oraz maksymalnie intensywnie przeżywać każdy moment dnia.
Na Salonie Samochodowym w Hanowerze debiutuje Mopar® Connect Fleet - innowacyjny zestaw połączonych usług, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i zarządzanie flotami samochodów FCA przez menadżerów floty małych i średnich firm. Mopar Connect jest zintegrowany z systemem Uconnect LIVE oferującym nową funkcję - pomoc drogową w skład, której wchodzi pomoc w razie wypadku czy pomoc w zlokalizowaniu samochodu po kradzieży. Ponadto pozwala zdalnie sterować niektórymi funkcjami samochodu, a także oferuje innowacyjny zestaw usług z rozwiązaniami dopasowanymi dla zróżnicowanej klienteli.
Więcej informacji na temat prezentowanych modeli i usług Fiata Professional i marki Mopar podczas Salonu Samochodowego Hanover 2018 w załączniku.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 26.09.2018, 13:53 |
Źródło informacji | FCA Polska |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu