Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Możliwość widzenia rozmówców i reagowania nie tylko na ich słowa, ale także sygnały niewerbalne jest jednym z kluczowych czynników udanych negocjacji. Dlatego firmy starają się organizować najważniejsze spotkania osobiście lub w formie wideokonferencji.
15 lipca, zaledwie miesiąc po uruchomieniu rozmów wideo w messengerze Gem4me pojawiły się również wideokonferencje. Może w nich wziąć udział nawet 50 osób. Teraz jest możliwość wyświetlać na ekranie wideo do 6 uczestników - w przyszłości liczba ta wzrośnie.
Usługa jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników. Wideokonferencje w Gem4me działają na wszystkich platformach - w przeglądarce, na iOS i Androidzie. Twórcy zwrócili szczególną uwagę na bezpieczeństwo i stabilność komunikacji. Możesz być pewien, że na spotkanie nie dołączy żadna obca osoba i nie zostanie ono w żaden sposób skompromitowane.
Obecnie messenger Gem4me jest w fazie testów beta, ale już teraz oferuje użytkownikom funkcje spełniające standardy branżowe: czatowanie, w tym korzystanie z wideo, tworzenie grup i kanałów, przeglądanie wiadomości na różne tematy, możliwość przesyłania plików, wysyłania i przechowywanie naklejek i plików multimedialnych. Messenger ma również unikalną platformę dla chatbotów z interfejsem API otwartym dla programistów zewnętrznych.
Plany zespołu Gem4me obejmują udostępnianie ekranu dla wygodnej współpracy, przekazywanie i rozszyfrowania wiadomości audio oraz kilka ekskluzywnych funkcji związanych z platformą chatbotów.
Messenger Gem4me
Gem4me to bezpłatna aplikacja do natychmiastowego przesyłania wiadomości tekstowych, wideo i audio dla platform iOS i Android oraz w wersji internetowej. Za rozpoczęcie rozwoju obecnej wersji messengera uważa się wydanie natywnej wersji prototypu messengera w 2016 roku. Do tej pory messenger został zainstalowany ponad 12 milionów razy. Messenger jest częścią międzynarodowej platformy usługowej Gem4me MarketSpace, rozwijanej w ramach inwestycyjnego projektu typu venture o nazwie Gem4me Group of Companies.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 30.07.2020, 12:31 |
Źródło informacji | gem4me.com |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu