Pobierz materiał i Publikuj za darmo

„Chcemy oferować produkty ubezpieczeniowe PZU m.in. w naszej aplikacji PeoPay, tak aby stała się ona miejscem, w którym coraz więcej problemów dnia codziennego naszego klienta jest rozwiązywanych” – powiedział prezes Skiba, który uczestniczył w debacie podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu (7-9 września 2021 r.).
Bank Pekao nadal prowadzi też działania inwestycyjne, aby sprostać wyzwaniom w sektorze bankowym. Jednym z priorytetów jest cyfryzacja i automatyzacja, których celem jest przyspieszenie obsługi klienta.
W dyskusji panelowej zatytułowanej "Finansowy ekosystem przyszłości: w kierunku zrównoważonego wzrostu" udział wzięli również Iwona Duda, prezes zarządu Alior Bank, oraz Tomasz Kulik, członek zarządu PZU i dyrektor finansowy Grupy PZU S.A.
Źródło informacji: PAP MediaRoom
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 09.09.2021, 16:58 |
Źródło informacji | PAP MediaRoom |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Holcim Polska: branża budowlana musi budować w sposób odpowiedzialny klimatycznie
Przemysł cementowy na świecie odpowiada za 7-8 proc. światowej produkcji emisji dwutlenku węgla. „W Polsce, według danych Stowarzyszenia Producentów Cementu, przemysł cementowy odpowiada za 3,8 proc. całkowitej emisji CO2, ale za kilka lat produkty, które pojawią się na rynku, technologie, w które inwestujemy, będą dowodem na to, że branża stanie się niskoemisyjna” - zapowiada Bogusław Lasek, dyrektor marketingu i R&D Holcim Polska.- 23.06.2025, 08:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
FOEEiG: drogi gaz ziemny dla przemysłu? A będzie jeszcze drożej, czyli o nowej opłacie gazowej
- 23.06.2025, 07:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Forum Odbiorców Energii Elektrycznej i Gazu
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ