Pobierz materiał i Publikuj za darmo
„Dla mnie wyróżnieniem była już sama nominacja, szczególnie, że została ona przyznana bardziej za działalność społeczną. Zarabiamy pieniądze, ale możemy się dzielić tym dobrem. Szczególnie w tych trudnych latach po pandemii i w czasie wojny w Ukrainie aktywnie pomagamy” – mówił Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche.
Władysław Grochowski stwierdził, że taka nagroda to dla niego większa motywacja do jeszcze większego pomagania.
„Pomagania nigdy dosyć, bo byśmy się gdzieś zapędzili, gdybyśmy tylko zarabiali pieniądze. Takie problemy jak ubóstwo, nierówności społeczne czy wojny przypominają nam, żebyśmy się opamiętali” – powiedział.
Prezes Grupy Arche podkreślił, że nagrodę dedykuje swoim pracownikom.
„Są świetni i bardzo zaangażowani, a ja staram się im nie przeszkadzać. Na tę nagrodę zasługują pracownicy, ja bywam po prostu czasami prezesem. Potrafimy poruszać się w trudnych sytuacjach, które się zdarzają. Pandemia, wojna w Ukrainie - tego się nikt nie spodziewał” – mówił Władysław Grochowski.
Grupa Arche działa od 1991 roku. Deweloper zaczynał skromnie od jednego hotelu i domu handlowego w Siedlcach. Dzisiaj grupa posiada 17 hoteli na terenie całej Polski, które udostępniała uchodźcom z Ukrainy. Zorganizowała 12 000 noclegów, a obecnie adaptuje budynki na długoterminowe pobyty dla obywateli Ukrainy, m.in. w Warszawie, Ożarowie Mazowieckim, Konstancinie, Siedlcach i Lublinie.
IV edycja Nagrody money.pl. ma na celu wyróżnienie innowacyjne firmy i ludzi, którzy w nieschematyczny, otwarty i nowoczesny sposób patrzą na biznes i wyznaczają jego trendy. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest od 2019 roku.
Źródło informacji: PAP MediaRoom
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 18.05.2022, 11:36 |
Źródło informacji | PAP MediaRoom |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu