Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Według raportu KPMG „Barometr cyberbezpieczeństwa. Ochrona cyfrowej tożsamości” - wzrasta skala cyberataków na firmy w Polsce - 69 proc. organizacji zanotowało przynajmniej jeden cyberincydent w 2021 roku. Sytuację komplikują globalne zagrożenia związane z pandemią koronawirusa oraz wojną w Ukrainie.
Jak podkreślają eksperci, ataki coraz częściej są skierowane na destrukcję pozyskanych danych, nie na ich monetyzację. Sposób działania cyberprzestępców się zmienia, w związku z czym firmy mające chronić dane i informacje muszą systematycznie rozwijać swoje procedury bezpieczeństwa.
Jednym z wyzwań dla organizacji jest budowanie platform IT w oparciu o dostawców chmurowych. Jaki obrać sposób działania i z jakich narzędzi korzystać, by skutecznie podnosić poziom bezpieczeństwa? Z ekspertem ING Hubs Poland porozmawiamy także o wykorzystaniu nowoczesnych strategii i organizacji pracy w zespołach odpowiedzialnych za cyfrowe bezpieczeństwo firmy.
Zachęcamy do udziału w rozmowie: https://bit.ly/3ry3qgv
Zarejestrowane osoby będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A).
Transmisja live: https://pap-mediaroom.pl, https://biznes.pap.pl, https://debata.infostrefa.tv
Partnerem merytorycznym cyklu eksperckich rozmów PAP jest ING Hubs Poland.
Źródło informacji: PAP MediaRoom
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 06.10.2022, 09:50 |
| Źródło informacji | PAP MediaRoom |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Twoja firma jest w internecie, ale czy jest widoczna? 5 rzeczy, które dziś wpływają na liczbę klientów
Większość małych i średnich firm w Polsce ma już własną stronę internetową czy wizytówkę w Google. Jednak w obliczu błyskawicznego rozwoju sztucznej inteligencji i nowych nawyków użytkowników, sama obecność w sieci to za mało. Przedsiębiorcy muszą dziś na nowo zrozumieć, co sprawia, że internet faktycznie pracuje na ich biznes. Pojawienie się nowych wyszukiwarek oraz nowoczesnych sposobów prezentacji treści wymaga dostosowania obecności firmy do dynamicznie zmieniających się trendów.- 29.01.2026, 12:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: WeNet
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ