Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Dlaczego warto dołączyć do Innovation Coach:
- Program skupia się na przedsiębiorstwach, które nie mają doświadczenia w prowadzeniu prac B+R i pozyskiwaniu środków publicznych na innowacje, tworząc dostęp do wiedzy i zasobów.
- Przedsiębiorcy skorzystają z konsultacji ekspertów pomagających zidentyfikować potrzeby firmy oraz określić możliwości wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
- Wykwalifikowani eksperci branżowi ocenią potencjał przedsiębiorstwa, wspierając w opracowaniu spersonalizowanych rekomendacji oraz pomysłów na implementację innowacji.
- Przedsiębiorcy zdobędą praktyczną wiedzę podczas warsztatów obejmujących różnorodną tematykę związaną z prowadzeniem projektów i wdrażaniem B+R w firmie.
Warto wspomnieć, że tematyka Innovation Coach będzie także poruszana podczas VII Konferencji "Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?" planowanej na 14 grudnia 2023 roku w Centralnym Domu Technologii w Warszawie i online. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o projekcie Innovation Coach, a także o dostępnych środkach w ramach Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) i programu Horyzont Europa.
Rejestracja: https://konferencja2023.strategiebplusr.pl/
Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców do udziału w trzeciej edycji Innovation Coach, aby skorzystać z unikalnych szans rozwoju swoich innowacyjnych pomysłów. Więcej informacji dostępnych na oficjalnej stronie: https://innovationcoach.pl/.
Źródło informacji: Centrum Projektów Badawczych UE Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 12.12.2023, 09:46 |
| Źródło informacji | Centrum Projektów Badawczych UE IPPT PAN |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Santander TFI zmienia nazwę na Erste TFI
Dziś Sąd rejestrowy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) zmianę nazwy towarzystwa na Erste Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Od jutra TFI rozpoczyna działalność pod marką Erste TFI oraz powita klientów z nowym logo i w nowych barwach.- 24.04.2026, 13:23
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Erste Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych
-
Image
ORLEN na EKG 2026: ostatni kryzys paliwowy pokazał, że państwa europejskie nie były dobrze przygotowane PAP
Bezpieczeństwo energetyczne, odejście od surowców z Rosji oraz szybki rozwój OZE i energetyki jądrowej zdominowały debatę pt. „Europa i jej energia”, która odbyła się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. „W obliczu globalnych kryzysów Europa musi stawiać na niezależność i lepsze przygotowanie na nieprzewidywalne scenariusze” - wskazał Witold Literacki, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych ORLEN.- 24.04.2026, 13:03
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
EKG 2026: Europa i jej energia w obliczu geopolitycznych zawirowań PAP
- 24.04.2026, 12:15
- Kategoria: Polityka i społeczeństwo
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ