Pobierz materiał i Publikuj za darmo
- Polskie Linie Lotnicze LOT prezentują nowy, autorski Podcast Lotniczy w serii „To my dbamy o Twój LOT” z udziałem Radka Kotarskiego w roli prowadzącego.
- Celem nowego projektu jest przybliżenie kulis pracy w branży lotniczej w przystępnej i lekkiej formie.
- Seria składa się z pięciu odcinków z udziałem ekspertów PLL LOT, a premierowy odcinek dostępny jest już na stronie.
27 lutego br. Polskie Linie Lotnicze LOT wystartowały z nowym projektem Podcastu Lotniczego „To my dbamy o Twój LOT” - wciągającą serią autorstwa narodowego przewoźnika. Celem nowego formatu jest przybliżenie specyfiki branży lotniczej i przedstawienie kulis jej funkcjonowania. Prowadzony przez znanego popularyzatora nauki, dziennikarza i autora książek - Radka Kotarskiego, każdy odcinek to wnikliwa rozmowa, intrygująca historia i bezcenne spostrzeżenia bezpośrednio od ekspertów PLL LOT.
Radek Kotarski w roli prowadzącego
PLL LOT zaprosiły do współpracy Radka Kotarskiego - polskiego dziennikarza, pisarza, przedsiębiorcę i twórcę popularnego kanału edukacyjnego „Polimaty”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich popularyzatorów nauki. To osoba, która łączy pasję z umiejętnością przekazywania wiedzy w ciekawy i przystępny sposób dla szerokiego grona odbiorców. Sylwetka Radka Kotarskiego oraz jego doświadczenie doskonale wpisują się w archetyp marki Polskich Linii Lotniczych LOT.
„Od zawsze byłem ciekawskim dzieckiem i moi rodzice musieli znosić ciągłe odpowiedzi na pytania zaczynające się od „dlaczego?”. Tym razem równie cierpliwi byli eksperci PLL LOT, którzy odsłonili przede mną, i tym samym przed naszymi słuchaczami, naprawdę fascynujące tajemnice działania najważniejszej linii lotniczej w Polsce. Nie mogę doczekać się, jak wszyscy poznają te niesamowite historie - gorąco zachęcam do obejrzenia!” - mówi Radek Kotarski, prowadzący Podcast Lotniczy „To my dbamy o Twój LOT”.
„To my dbamy o Twój LOT” - nowy odcinek to nowa podróż
Każdy odcinek Podcastu Lotniczego serii „To my dbamy o Twój LOT” to nowa, ciekawa historia ukazująca, jak dynamiczna i kompleksowa jest branża lotnicza. Zaproszeni goście to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy dbają o to, aby podróże z PLL LOT były bezpieczne i komfortowe. Podzielą się ze słuchaczami, jak wygląda ich codzienna praca, m.in. zdradzą słodką historię flagowej jagodzianki w ofercie pokładowej, wyjaśnią, jak jedzenie łączy kultury oraz jak wygląda planowanie siatki połączeń czy wybór odpowiedniego samolotu. Z pewnością nie zabraknie dawki śmiechu, ciekawych porównań i nieoczywistych historii prosto z gościnnych pokładów narodowego przewoźnika.
„Dzielimy się z fanami naszej marki kolejnym projektem. Tym razem jest to seria Podcastu Lotniczego >>To my dbamy o Twój LOT<<, w którym zapraszamy do świata LOT-u. Goście Radka Kotarskiego to nasi eksperci, odkrywający przed słuchaczami w ciekawy sposób kulisy pracy w branży lotniczej. To prawdziwie pasjonująca seria o tym, jak ważni są dla nas pasażerowie i jak wiele wysiłku wkładamy codziennie w to, aby ich podróż była udana i dobrze zapamiętana” - mówi Ewa Lampart, dyrektor Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT.
Seria Podcastu Lotniczego składa się z pięciu odcinków, a zaproszeni goście to eksperci m.in. Biura Siatki Połączeń, Biura Personelu Pokładowego, Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience, Biura Floty oraz Biura Contact Center. Premierowe odcinki będą dostępne na stronie PLL LOT, na kanale YouTube oraz Spotify w każdy wtorek o godzinie 18:00. Ponadto cała seria podcastów będzie dostępna na gościnnych pokładach PLL LOT w systemie bezprzewodowej rozrywki pokładowej - na lotach krótkodystansowych - WIFE oraz na lotach długodystansowych - IFE.
Tych, którzy chcą wyruszyć w tę inspirującą podróż, PLL LOT zapraszają do obejrzenia pierwszego odcinka serii z udziałem Macieja Dziudzika, dyrektora Biura Floty PLL LOT - LINK.
Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. to nowoczesny przewoźnik łączący Europę Środkową i Wschodnią ze światem. W ofercie LOT-u są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do portów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Japonii i Korei Południowej. Polski przewoźnik konsekwentnie zwiększa częstotliwość i poprawia ofertę na tych kierunkach, wzmacniając tym samym swoją pozycję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Połączenia dalekiego zasięgu obsługuje Boeingami 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych szerokokadłubowych samolotów świata. Obecny na niebie od 1929 roku polski przewoźnik jest 12. najstarszą linią lotniczą na świecie, będąc jedną z najbardziej międzynarodowych i rozpoznawalnych polskich marek.
Źródło informacji: PLL LOT
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 01.03.2024, 10:09 |
Źródło informacji | PLL LOT |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
„Played, Worn & Torn Auction” od Julien's powraca do miasta muzyki z legendarną aukcją 20-21 listopada 2024 r.
- 19.11.2024, 15:10
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Saudyjska Komisja Filmowa uroczyście zamyka drugą edycję Konferencji Krytyki Filmowej
- 15.11.2024, 09:08
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Business Wire
-
Image
Te nietypowe znaleziska z lumpeksów zaskoczyły wszystkich
Branża tekstylna stoi w obliczu poważnych wyzwań środowiskowych. Szacuje się, że co roku produkuje się 100 miliardów sztuk odzieży, z czego ogromna część nigdy nie trafia do konsumentów lub jest noszona tylko kilka razy [1]. W ten sposób 92 miliony ton ubrań trafia każdego roku na wysypiska, tworząc toksyczne hałdy na pustyniach czy terenach wiejskich, przyczyniając się do rozwoju zjawiska zwanego „fast fashion”. To ilość, która mogłaby wypełnić… 1,5 miliona ciężarówek.- 14.11.2024, 08:00
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Semcore Sp. z o.o.