Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Dyrektor generalny Linii Biznesowej Gier Online w Totalizatorze Sportowym był gościem specjalnym IMPACT’24 w Poznaniu - jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-społecznych w naszej części Europy. Uczestniczył również w panelu eksperckim poświęconym budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku cyfrowym.
„W świecie wirtualnym, dużo łatwiej niż w analogowym, można szybko utracić sympatię i zaufanie klienta. W przypadku gier liczbowych czy hazardu ma on bowiem nieograniczony dostęp do konkurencyjnych platform czy aplikacji: wystarczy jedynie dotknąć ekranu lub nacisnąć myszkę. Ta branża nie wybacza błędów i zaniedbań w zakresie ciągłej poprawy jakości świadczonych usług oraz budowania pozytywnego doświadczenia odbiorcy” - tłumaczył Maciej Kasprzak.
Totalizator Sportowy od ponad pięciu lat prowadzi sprzedaż produktów LOTTO na autorskiej platformie internetowej oraz jedyne legalne kasyno internetowe w Polsce. Spółka kieruje się przy tym zasadą odpowiedzialnej gry, kładąc akcent na weryfikację wieku graczy, maksymalne wsparcie klientów oraz rozwój zaawansowanych mechanizmów antyfraudowych. Ta strategia przynosi wymierne efekty: liczba użytkowników LOTTO online dynamicznie rośnie, przekraczając w zeszłym roku pułap miliona aktywnych graczy.
„Nie zapominamy przy tym o kolejnych milionach Polaków, którzy od pokoleń odwiedzają nasze tradycyjne kolektury, a posiadamy ich nad Wisłą ok. 27 tysięcy. Ponad 60-letnia tradycja Totalizatora Sportowego zobowiązuje i każdego gracza, niezależnie od wybranej przez niego formy zabawy, traktujemy w sposób partnerski i z pełnym profesjonalizmem” - zaznaczył przedstawiciel Totalizatora Sportowego.
Ekspert dodał, że istotnym elementem budowania relacji w świecie online jest stałe monitorowanie zachowania klientów w sieci i dostosowywanie oferty do zmieniających się oczekiwań. Z obserwacji analityków Totalizatora Sportowego wynika, że większość z nich gra nie tyle z nadzieją na wielką wygraną, ile z chęci przeżycia unikatowych emocji w przerwach pomiędzy codziennymi czynnościami i obowiązkami, np. w drodze do pracy.
Źródło informacji: PAP MediaRoom
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 22.05.2024, 12:37 |
Źródło informacji | PAP MediaRoom |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
„Played, Worn & Torn Auction” od Julien's powraca do miasta muzyki z legendarną aukcją 20-21 listopada 2024 r.
- 19.11.2024, 15:10
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Saudyjska Komisja Filmowa uroczyście zamyka drugą edycję Konferencji Krytyki Filmowej
- 15.11.2024, 09:08
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Business Wire
-
Image
Te nietypowe znaleziska z lumpeksów zaskoczyły wszystkich
Branża tekstylna stoi w obliczu poważnych wyzwań środowiskowych. Szacuje się, że co roku produkuje się 100 miliardów sztuk odzieży, z czego ogromna część nigdy nie trafia do konsumentów lub jest noszona tylko kilka razy [1]. W ten sposób 92 miliony ton ubrań trafia każdego roku na wysypiska, tworząc toksyczne hałdy na pustyniach czy terenach wiejskich, przyczyniając się do rozwoju zjawiska zwanego „fast fashion”. To ilość, która mogłaby wypełnić… 1,5 miliona ciężarówek.- 14.11.2024, 08:00
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Semcore Sp. z o.o.