Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Zarząd Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. w restrukturyzacji informuje, iż akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu RAFAMET S.A. w restrukturyzacji w dniu 30 czerwca 2025 r. była Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Akcjonariuszowi temu, zgodnie z art. 4061 Kodeksu Spółek Handlowych, przysługiwało 5.008.195 ważnych głosów z 5.385.367 akcji, co stanowiło 93% akcji w kapitale zakładowym Spółki.
W odniesieniu do aktualnego kapitału zakładowego Spółki - w związku z rejestracją jego podwyższenia przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS w dniu 18 czerwca 2025 r. - wskazana liczba akcji stanowi 59,73%.
Łączna liczba akcji wyemitowanych przez RAFAMET S.A. w restrukturyzacji wynosi 8.385.367.
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
[English version below]
More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 02.07.2025, 13:54 |
Źródło informacji | ESPI |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |