Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Spółki Energoaparatura S.A. w Katowicach, w związku z odbytym w dniu 18 listopada 2025 roku Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy Spółki, podaje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych, treść projektów uchwał, które zostały poddane pod głosowanie, a nie zostały podjęte przez to Zgromadzenie oraz zgłoszonych do protokołu sprzeciwów akcjonariuszy. Treść wszystkich dokumentów będących przedmiotem głosowania opublikowano w raportach bieżących nr 33/2025 i 35/2025.
Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe w zw. z § 5 pkt 6) Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim z dnia 06.06.2025 r. (Dz.U. z 2025 r. poz. 755).
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
[English version below]
More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
| Data publikacji | 19.11.2025, 14:31 |
| Źródło informacji | ESPI |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |