Newsletter

Nowy ISOF-POS (Point of Sale)

14.07.2014, 16:24aktualizacja: 14.07.2014, 16:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma HEUTHES wprowadzi nowy moduł <a href="http://isof.pl/z_sprzedaz.hdb">ISOF-POS (Point of Sale)</a> będący złożeniem funkcji przeznaczonych specjalnie dla niewielkich firm zarządzających wieloma punktami sprzedaży.

Nowy moduł będzie umożliwiał pracującemu w punkcie sprzedaży wystawianie faktur, paragonów i innych dokumentów sprzedażowych z dostępem do Raportów kasowych, Magazynu oraz sprzęgiem do drukarki fiskalnej. Dzięki dodatkowym funkcjom możliwe będzie wprowadzenie zindywidualizowanej pracy i obsługi systemu przez wielu użytkowników (sprzedawców) na tym samym, pojedynczym stanowisku komputerowym. Zablokowanie i odblokowanie ISOF-POS będzie możliwe przy pomocy kodu paskowego odczytywanego przez czytnik zwykle znajdujący się w punkcie sprzedaży lub poprzez hasło.

Zarządzający siecią sprzedaży będzie miał z kolei dostęp do wszystkich modułów systemu ERP obejmujących m.in. CRM, DMS, Logistykę z Zamówieniami do dostawców oraz Zamówieniami od klientów, Magazyn z centralnym dostępem do informacji o stanach magazynowych w każdym magazynie i sklepie, Rachunkowość, Płace i Kadry.

Dzięki ISOF-POS będzie można niewielkim kosztem obsłużyć dziesiątki sklepów połączonych w jeden organizm, z jednym punktem zarządzającym całością. Punkty sprzedaży nie będą potrzebowały specjalnego oprogramowania, ponieważ do ich obsługi potrzebny będzie tylko Internet i przeglądarka internetowa. Firma HEUTHES zamierza również zintegrować ISOF-POS z wbudowanymi w tablety kamerami wykorzystywanymi w charakterze czytników kodów kreskowych.

Abonament miesięczny za ISOF-POS dla jednego pracownika będzie wynosił 29 zł, a więc mniej niż 1 zł dziennie. Dodatkowo, w celu ochrony i bezpieczeństwa transmisji danych konieczne będzie wykupienie od HEUTHES programowego certyfikatu bezpieczeństwa w cenie 10 zł za rok. ISOF już od 2000 r., czyli początku swojego funkcjonowania na rynku jest chętnie stosowany w sieciach sprzedaży, w szczególności w branży telefonii komórkowej i akcesoriów.

Więcej informacji na stronie: http://www.isof.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.07.2014, 16:24
Źródło informacji HEUTHES Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ