Newsletter

PGE i PKN Orlen będą współpracować przy budowie morskich farm wiatrowych

05.09.2019, 13:36aktualizacja: 05.09.2019, 13:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PGE i PKN Orlen podpisały w czwartek na Forum Ekonomicznym w Krynicy list intencyjny ws. organizacji współpracy na rzecz rozwoju morskich farm wiatrowych.

Jak mówił prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, "ten list ma służyć optymalizacji”, przede wszystkim kosztów. Dodał, że jeżeli zarówno PGE i Orlen mają w planie inwestycje w tym kierunku, "byłoby niemądre, gdybyśmy nie współpracowali".

Prezes PGE Henryk Baranowski podkreślił, że polskie czempiony potrafią się dzielić swoim potencjałem, żeby i firmy i kraj rozwijały się jak najszybciej.(PAP)

wkr/ amac/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.09.2019, 13:36
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ