Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Bielecki na EKF 2023: Najważniejsze osoby sektora finansowego są obecne na kongresie w Sopocie

05.06.2023, 18:54aktualizacja: 06.06.2023, 07:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
„Wszyscy, którzy są ważni, którzy wpływają na ten sektor od strony regulacyjnej, czy uczestników tego rynku, są obecni w Sopocie i dyskutują” – mówi Jan Krzysztof Bielecki, przewodniczący rady programowej Europejskiego Kongresu Finansowego. Z rozmów podczas pierwszego dnia kongresu wynika, że po wygranej przez Ukrainę wojnie, przed Polską może się otworzyć okno dynamicznego rozwoju gospodarczego.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 05.06.2023, 18:54
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ