Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Debata oraz prezentacja raportu pt. „SKOK w DOROSŁOŚĆ – priorytety i życiowe decyzje młodych ludzi” z wynikami badania dla Politechniki Wrocławskiej

05.06.2024, 12:29aktualizacja: 05.06.2024, 12:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin debaty: 04.06.2024, godz. 10:00

W świecie pełnym wyzwań życie młodych ludzi jest nieustannym szukaniem równowagi między marzeniami a rzeczywistością. Jak uczniowie pod koniec szkoły średniej kształtują swoje życiowe drogi? Dlaczego obserwujemy rewolucję w relacjach nastolatków z rodzicami? Czy to dobrze, że ogromna większość młodzieży jeszcze przed maturą zdobywa doświadczenie zawodowe?

Źródło informacji: Politechnika Wrocławska

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 05.06.2024, 12:29
Źródło informacji Politechnika Wrocławska
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ