Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Efekty konkursu „Miasto z Klimatem” oraz kampanii „Chroń bioróżnorodność”

12.10.2023, 13:34aktualizacja: 13.10.2023, 08:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna „Chroń bioróżnorodność” i 4. edycja konkursu „Miasto z Klimatem” na najlepszy zrealizowany projekt przyjaznych środowisku naturalnemu inwestycji miejskich - o ich wymiernych efektach poinformowało Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Adam Brzózka, wicedyrektor Departamentu Edukacji i Komunikacji w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, poinformował, że podsumowanie kampanii to nie koniec podejmowanych działań.

„To co było jej celem to uświadomienie społeczeństwu czym ta różnorodność jest” - powiedział Adam Brzózka.

Jarosław Margielski, prezydent Otwocka - miasta, które zajęło III miejsce w ubiegłorocznej edycji konkursu „Miasto z Klimatem”, powiedział, że rewitalizacja centrum Otwocka kosztowała ok. 5 mln zł. „Z punktu widzenia uzysku społecznego, który osiągnęliśmy, były to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w najnowszej historii miasta” - podkreślił prezydent Margielski.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 12.10.2023, 13:34
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ