Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Kancelaria Prezydenta: depesza kondolencyjna do prezydenta Turcji (komunikat)

11.12.2016, 17:13aktualizacja: 11.12.2016, 17:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Kancelaria Prezydenta informuje:

Szanowny Panie Prezydencie,

z wielkim smutkiem i żalem przyjąłem wiadomość o dwóch zamachach terrorystycznych, które miały miejsce w Stambule. Składam na Pana ręce, w imieniu swoim oraz Narodu Polskiego, wyrazy najgłębszego współczucia i solidarności w tych trudnych chwilach.

Zapewniam również o modlitwie za wszystkich zmarłych, rannych oraz ich rodziny.

Łączymy się w żałobie z rodzinami i bliskimi ofiar.

Z wyrazami szacunku,

Andrzej Duda Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ tnt/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.12.2016, 17:13
Źródło informacji Kancelaria Prezydenta
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.