Newsletter

Polityka i społeczeństwo

KNF na EKF 2023: Kwestie regulacji zależą od zachowania rynku finansowego

07.06.2023, 16:42aktualizacja: 07.06.2023, 16:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
„Regulacji jest coraz więcej, bo rynek finansowy staje się coraz bardziej skomplikowany. Dużo zależy od tego, jak w przyszłości rynek będzie się zachowywał, bo jeśli będzie wykazywał zdolność do samoregulacji, wypracowywania dobrych praktyk czy rozwiązywania spraw własnymi rękami, kształtowania praktyki w taki sposób, że ona będzie na właściwej ścieżce, to tych regulacji być może będzie mniej” – mówi Jacek Jastrzębski, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 07.06.2023, 16:42
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ