Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja PFRON: miliony złotych dla NGO-sów w konkursie „Możemy Więcej”

27.11.2023, 12:00aktualizacja: 27.11.2023, 12:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ M. Kmieciński
PAP/ M. Kmieciński
Do południa 5 grudnia bieżącego roku organizacje pozarządowe mogą wnioskować o dofinansowanie przez Polski Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych swoich projektów w ramach kolejnej edycji konkursu „Możemy więcej”. Poza wspieraniem w podjęciu i utrzymaniu zatrudnienia przez osoby niepełnosprawne, PFRON chce również, poprzez tę inicjatywę, aktywnie pomagać im w innych aspektach życia: zwiększaniu samodzielności, dostępie do rehabilitacji w specjalistycznych placówkach, organizowaniu spotkań integracyjnych, warsztatów czy wypoczynku.

„Już ponad 600 organizacji zarejestrowało się już w naszym systemie konkursowym, a do 10 listopada przyjęliśmy około 400 wniosków o dofinansowanie” - przekonuje Dorota Habich, zastępca prezesa zarządu PFRON.

Projekt „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym - System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

Zarejestruj się w Systemie iPFRON+ https://ipfronplus.pfron.org.pl/ 

Materiał w wersji audio dostępny pod linkiem: https://we.tl/t-VsMotfrRYf

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Partnerzy

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.11.2023, 12:00
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ