Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MEiN: Działania Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka (komunikat)

21.07.2021, 18:55aktualizacja: 22.07.2021, 09:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MEiN informuje:

Szanowni Państwo,

przygotowaliśmy zestawienie wybranych działań ministra Przemysława Czarnka od czasu objęcia urzędu Ministra Edukacji i Nauki.

Programy wsparcia po okresie nauki zdalnej, dodatkowe środki na kształcenie zdalne, wsparcie uczelni w przeciwdziałaniu skutkom pandemii, rozwój programów ministra w obszarze popularyzacji nauki oraz współpracy nauki z gospodarką, nowy program Nauka dla Społeczeństwa, opracowanie Pakietu Wolności Akademickiej to wybrane działania zrealizowane przez Ministra Edukacji i Nauki w ostatnim czasie.

W załączeniu przekazuję komunikat prasowy.

Z poważaniem

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEiN

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

kom/ dsr/ joz/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.07.2021, 18:55
Źródło informacji MEiN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ