Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MEiN: Materiał informacyjny - wsparcie finansowe dla studentów (komunikat)

06.10.2021, 14:58aktualizacja: 06.10.2021, 16:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MEiN informuje:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało broszurę dotyczącą wsparcia finansowego dla studentów.

W materiale znalazły się najważniejsze informacje na temat rodzajów i zasad udzielania wsparcia. Broszura będzie szczególnie przydatna dla studentów, którzy rozpoczynają naukę na studiach. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Materiał przygotowany przez MEiN przybliża najważniejsze formy wsparcia finansowego dla studentów. Są nimi:

- stypendium socjalne

- stypendium rektora

- stypendium dla osób niepełnosprawnych

- zapomoga

- kredyt studencki

W załączeniu przekazuję komunikat prasowy, nagranie mp3 oraz broszurę.

Z poważaniem

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEiN

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

kom/ dsr/ mhr/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.10.2021, 14:58
Źródło informacji MEiN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ