Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MEN: 10 mln zł dla uczelni niepublicznych na naukę zdalną (komunikat)

22.01.2021, 15:50aktualizacja: 22.01.2021, 15:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MEiN informuje:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Minister Edukacji i Nauki przeznaczył dla uczelni niepublicznych 10 mln zł na zapewnienie odpowiednich warunków nauczania na odległość. Uczelnie mogą wykorzystać te środki m.in na zakup narzędzi niezbędnych do nauczania w trybie zdalnym czy szkolenia dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia. Szacujemy, że ze wsparcia skorzysta około 100 uczelni niepublicznych.

Wysokość wsparcia dla danej uczelni uzależniona będzie od liczby studentów studiów stacjonarnych.

W załączniku przekazuję komunikat prasowy w tej sprawie oraz nagranie mp3.

Z poważaniem

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEiN

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

szz/ joz/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.01.2021, 15:50
Źródło informacji MEN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ