Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej: Świętuj z nami 20-lecie Polski w UE (komunikat)

16.04.2024, 14:00aktualizacja: 16.04.2024, 14:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej informuje:

Z okazji 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej odbędzie się wiele imprez w całym kraju. Pikniki, debaty, koncerty, szkolenia, wystawy, zawody sportowe, majówki europejskie – to tylko część z zaplanowanych atrakcji. Mapę wszystkich wydarzeń znajdziecie na stronie www.20lat.eu. Obejmie ona atrakcje w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), a także wszystkie pozostałe wydarzenia związane z obchodami 20-lecia członkostwa Polski w UE.

DOFE to największa, ogólnopolska akcja organizowana od ponad dekady przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Jej celem jest promocja projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Tegoroczna, XI edycja ma wymiar szczególny – będzie ważnym punktem obchodów 20. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej. To wyjątkowa okazja, by przez dwa dni – 10 i 11 maja - w całym kraju zaprezentować dofinansowane projekty.

Odwiedź stronę internetową www.20lat.eu i znajdź imprezę w Twojej okolicy.

Serdecznie zachęcamy również do zaplanowania atrakcji, które wzbogacą tegoroczne święto.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w obchody: instytucje, władze samorządowe, firmy, uczniów, studentów, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, koła zainteresowań, organizacje pozarządowe, beneficjentów środków unijnych oraz obywatelki i obywateli.

Dołącz do obchodów 20-lecia Polski w UE. Skorzystaj z szansy, by podczas DOFE 2024 pokazać innym efekty zrealizowanego dzięki unijnym funduszom projektu.

Wypełnij jeden z formularzy zamieszczonych na tej stronie w zakładce „Zgłoś wydarzenie”:

- dla Dni Otwartych Funduszy Europejskich – zgłoszenia do 26 kwietnia (tylko dla projektów realizowanych z Funduszy Europejskich)

- dla obchodów 20-lecia Polski w UE trwających cały rok.

Wydarzenia będą zamieszczane na mapie po weryfikacji. Atrakcje z każdego zakątka Polski będzie można łatwo znaleźć dzięki wyszukiwarce.

Dołączając do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej zyskujesz:

- promocję Twojego wydarzenia na stronie www.20lat.eu,

- obecność wydarzeń w mediach, a dla wybranych, najciekawszych atrakcji planujemy profesjonalną promocję w telewizji, internecie i w radiu.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

mpg/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.04.2024, 14:00
Źródło informacji MFiPR
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ