Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MON: Minister W. Kosiniak-Kamysz w dniach 9-11 lipca będzie przebywał w Waszyngtonie na szczycie NATO (komunikat)

08.07.2024, 13:44aktualizacja: 08.07.2024, 13:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Obrony Narodowej informuje:

W dniach 9-11 lipca wicepremier - minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, będzie przebywał w Waszyngtonie, na szczycie NATO.

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/szef-mon-w-usa2

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ mbed/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.07.2024, 13:44
Źródło informacji MON
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ