Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Nord Anglia Education szczyci się poziomem 94% zdawalności dyplomu IB

17.07.2017, 12:38aktualizacja: 17.07.2017, 12:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HONGKONG, 17 lipca 2017 r. /PRNewswire/ - Stowarzyszenie Nord Anglia Education zrzeszające najlepsze szkoły na świecie ogłosiło dziś zdawalność matury międzynarodowej (dyplom IB) na poziomie 94% za rok 2016/2017. Wynik ten jest znacznie wyższy od ogólnoświatowej średniej zdawalności dyplomu IB na poziomie 79%*. Poziom zdawalności jest rekordowy dla Nord Anglia i jest wynikiem wdrożenia filozofii ambicji organizacji, która zakłada spersonalizowane podejście do uczenia się i bardzo wysoki poziom nauczania.

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/471785/Nord_Anglia_Education_Master_20170228LOGO_Logo.jpg

Już siódmy rok z rzędu uczniowie Nord Anglia znacząco przekroczyli międzynarodową średnią wyników dyplomu IB przy jednoczesnym potrojeniu liczby uczniów podchodzących do matury międzynarodowej z 200 do 700, tym samym plasując Nord Anglia wśród jednych z największych na świecie centrów przygotowujących do dyplomu IB. Czterech wychowanków Nord Anglia zdobyło najlepszy wynik 45 punktów na 45 możliwych. Tylko 218 uczniom z całego świata udało się osiągnąć tak dobry wynik.

Wyniki matury międzynarodowej Nord Anglia Education w skrócie:

  • 94% zdawalności w porównaniu do ogólnoświatowej średniej 79%*
  • Średni wynik matury międzynarodowej na poziomie 33,4 znacznie przekracza ogólnoświatową średnią 30 punktów
  • Uczniowie z poniższych placówek zdobyli 45 punktów na 45 możliwych:

British International School Shanghai, Puxi (Szanghaj, Chiny)

English International School Prague (Praga, Czechy)

College du Leman (Genewa, Szwajcaria)

British School Warsaw (Warszawa, Polska)

  • W tym roku do matury międzynarodowej podeszło 696 uczniów Nord Anglia

„Jesteśmy bardzo dumni z wyników matury międzynarodowej naszych uczniów w tym roku. Niesłychana zdawalność na poziomie 94% jest dowodem na skuteczność naszej filozofii pod nazwą „Be Ambitious" i przekonania, że nie ma barier nie do pokonania dla uczniów. Gratulujemy wszystkim uczniom bardzo dobrych wyników z matury międzynarodowej” - skomentował Andrew Fitzmaurice, główny dyrektor wykonawczy stowarzyszenia Nord Anglia Education.

Program przygotowujący do matury międzynarodowej (dyplomu IB) to dwuletni tok nauczania przeznaczony dla uczniów w wieku 16 do 19 lat. Program został wdrożony w wielu międzynarodowych szkołach i uznawany jest za przyjęte kryterium kwalifikacji do rozpoczęcia studiów wyższych na uniwersytetach z całego świata.

* Na podstawie ogólnoświatowej średniej dyplomu IB za rok 2016. Wyniki za rok 2017 nie zostały jeszcze opublikowane.

O Nord Anglia Education

Nord Anglia Education jest wiodącym na świecie operatorem najlepszych międzynarodowych szkół, które zajmują się edukacją uczniów od przedszkola aż do końca szkoły średniej (tzw. K-12 w Stanach Zjednoczonych). W sumie uczymy ponad 38 000 uczniów w 44 najlepszych placówkach w Chinach, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowowschodniej oraz Ameryce Północnej. Przewodzi nam jedna, wspólna filozofia: kierujemy się ambicją na rzecz naszych uczniów, pracowników i rodziny placówek. Nasze szkoły zapewniają edukację na najwyższym poziomie poprzez spersonalizowane podejście, dodatkowo poszerzone o szanse na sukces dla uczniów na całym świecie. Nord Anglia Education ma siedzibę w Hongkongu. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.nordangliaeducation.com.

Źródło: Nord Anglia Education

KONTAKT:

Connie Young

kierownik komunikacji

tel. +852-3951-1147

e-mail: connie.young@nordanglia.com

-

Sarah Doyle

dyrektor marki

tel. +852-3951-1144

e-mail: sarah.doyle@nordanglia.com

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.07.2017, 12:38
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.