Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Szef PE David Sassoli otworzył pierwszą po wakacyjnej przerwie sesję plenarną

14.09.2021, 08:49aktualizacja: 14.09.2021, 08:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

© European Union 2021 - Source : EP
© European Union 2021 - Source : EP
Szef Parlamentu Europejskiego David Sassoli otworzył w Strasburgu pierwszą po wakacyjnej przerwie sesję plenarną. Postanowiono o uczczeniu ofiar Holokaustu.

 „Konferencja Prezydentów postanowiła, że ​​27 stycznia 2022 r. i co roku w tym dniu odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie ku czci ofiar Holokaustu” – poinformował Sassoli.

W planie rozpoczętej w poniedziałek sesji plenarnej PE znalazły się m.in.: orędzie o stanie Unii Europejskiej, sytuacja humanitarna w Afganistanie oraz sytuacja mediów i stan praworządności w Polsce. Posiedzenie potrwa do czwartku.

Źródło informacji: EuroPAP News

 
 

Materiał powstał w ramach projektu EuroPAP News, realizowanego przez Polską Agencję Prasową przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej za pośrednictwem dotacji Parlamentu Europejskiego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.09.2021, 08:49
Źródło informacji EuroPAP News
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ