Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Uczelnia nowych możliwości

13.07.2021, 12:10aktualizacja: 13.07.2021, 12:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna - Konrad Janowski, Ryszard Gellert i Sławomir Jagieła
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna - Konrad Janowski, Ryszard Gellert i Sławomir Jagieła
Już 20 lat Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie kształci wspaniałych, ambitnych studentów. Jest w pierwszej dziesiątce rankingu szkół niepublicznych Perspektywy 2021.

„Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie to uczelnia nowych możliwości. W nowoczesnym kampusie, zlokalizowanym w centrum Warszawy, tworzymy dla naszych studentów przestrzeń do rozwoju kreatywności, budowania kariery i realizowania projektów”, powiedział dr hab. Konrad Janowski.

Od ponad 20 lat, Akademia prowadzi studia z zakresu nauk humanistycznych, społecznych oraz ekonomicznych.

„To jest wspaniałe miejsce dla studentów, zarówno studiów dziennych, jak i podyplomowych. Nasza uczelnia zajęła 10. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2021. W Finale Rankingu wg kryterium >>Umiędzynarodowienie<< Akademia zajęła 3. miejsce wśród wszystkich szkół wyższych w kraju. Kierunki Psychologia oraz Finanse i rachunkowość prowadzone przez naszą uczelnię znalazły się na 2. miejscu wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce”, powiedział Sławomir Jagieła, dyrektor Kolegium Kształcenia Podyplomowego.

3 lipca br. odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego Kolegium Kształcenia Podyplomowego, podczas której absolwenci studiów podyplomowych odebrali dyplomy.

Gala była również okazją do nagrodzenia osób rozumiejących jak istotną rolę w prawidłowym rozwoju społeczeństwa i gospodarki zajmuje edukacja. Laureatami zostali: prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert, prof. dr hab. n. med. Maciej Banach, wiceprezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych Mariola Łodzińska, dr n. med. Wojciech Puzyna i wiceprezydent Renata Kaznowska.

https://www.youtube.com/watch?v=J9b2RgZ4FkE

Źródło informacji: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.07.2021, 12:10
Źródło informacji Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ