Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Uniwersytety i szkoły średnie z całego świata w Polsce - Targi Edukacji Zagranicznej 2023

08.03.2023, 14:01aktualizacja: 08.03.2023, 14:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Baltic Council for International Education
Baltic Council for International Education
Myślisz o studiach wyższych lub szkole średniej za granicą, o nauce w jednym z europejskich krajów, Kanadzie lub USA ? Nie wiesz, jak zaplanować swoją edukację za granicą, jak uzyskać stypendium, przejść przez procedury i jaką uczelnię wybrać?

Odpowiedź znajdziesz podczas tegorocznych Targów Edukacji Zagranicznej - Dni Edukacji Międzynarodowej na które Baltic Council for International Education zaprasza:

  • 14 marca we Wrocławiu (Hotel Mercure, pl. Dominikański 1),
  • 16 marca w Poznaniu (Andersia Hotel and Spa, pl. Andersa 3) pod honorowym patronatem prezydenta miasta Poznania,
  • 18 marca w Warszawie (Hotel Radisson Blu Sobieski, pl. Zawiszy 1)

w godzinach 10:00-17:00. Wstęp na targi jest całkowicie bezpłatny, organizatorzy proszą jednak o wcześniejszą rejestrację tutaj.

„Edukacja za granicą, w każdej formie - czy to na poziomie uniwersyteckim, szkoły średniej czy letniego wyjazdu na kurs językowy - jest dostępna dla wszystkich” mówi Adam Dziedzic, dyrektor Baltic Council w Polsce. „Przykładowo, w krajach skandynawskich studiujemy za darmo, w Holandii mamy bardzo przystępne czesne i ponad 2500 kierunków po angielsku. Podobnie sytuacja wygląda w Irlandii czy Niemczech. Najlepsze uczelnie na świecie, czyli te w Wielkiej Brytanii oferują coraz nowsze formy finansowania studiów i programy stypendialne. Od kierunków artystycznych przez inżynierię czy prawo albo stosunki międzynarodowe i zarządzanie - każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta zagranicznych uczelni jest niebywale bogata, a nauka polega przede wszystkim na łączeniu teorii z praktyką. Jako absolwent jednej z holenderskich uczelni, polecam taką przygodę każdemu, a Targi Edukacji Zagranicznej do idealna okazja, by zrobić ten pierwszy krok” - dodaje Adam Dziedzic.

Jednego dnia, w jednym miejscu kilkadziesiąt renomowanych uniwersytetów, szkół średnich i organizatorów kursów językowych zaprezentuje swoje oferty studiów i nauki - wydarzenie jest skierowane do uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych edukacją za granicą. Każdy będzie miał możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami szkół i uczelni i dowiedzenia się wszystkiego z pierwszej ręki.

A kogo i skąd będzie można spotkać na targach? Polskę odwiedzi m.in. najlepsza uczelnia w Wielkiej Brytanii, znana na całym świecie uczelnia University of St Andrew’s. Ponadto targi gościć będą jedną z najlepszych politechnik na świecie z Holandii. Będą też uczelnie z całej Europy i nie tylko - przyjdź na targi i porozmawiaj z przedstawicielami i absolwentami uczelni z Holandii, Wlk. Brytanii, Irlandii, Belgii, Włoch, Francji, Czech, Hiszpanii, Estonii, Szwecji, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Kanady czy USA.

Podsumowując, podczas Targów dowiesz się wszystkiego o:

  • studiach zagranicznych - uniwersytetach, politechnikach czy uczelniach biznesowych - studia licencjackich i magisterskich; informacje o kierunkach, aplikacji, kosztach nauki, stypendiach;
  • zagranicznych szkołach średnich - prywatnych, tradycyjnych szkołach z internatem, szkołach międzynarodowych i college’ach oferujących naukę w programach m.in. matury brytyjskiej A-level czy matury międzynarodowej IB;
  • kursach i obozach językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i wiele więcej;
  • wyjazdach językowych dla menedżerów i kadry kierowniczej - kursach ogólnych, intensywnych, dedykowanych określonej tematyce.

Rejestracja na targi tutaj.

Zaplanuj swoją edukację, zabezpiecz swoją przyszłość.

Organizatorem targów jest Baltic Council for International Education - doświadczona i renomowana instytucja, od wielu lat prężnie działającą w Polsce oraz na międzynarodowym rynku edukacyjnym, pomagająca uczniom, absolwentom szkół średnich, studentom oraz młodym ludziom kontynuować swoją edukację poza granicami Polski.

Źródło informacji: Baltic Council for International Education

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 08.03.2023, 14:01
Źródło informacji Baltic Council for International Education
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ