Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Webcast: "PPK – jak dobrze wybrać zarządzającego"

04.12.2020, 08:58aktualizacja: 04.12.2020, 09:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PPK w samorządach – jak dobrze wybrać zarządzającego?
PPK w samorządach – jak dobrze wybrać zarządzającego?
03.12.2020, godz. 14:00

Na co zwracać uwagę, wybierając instytucję zarządzającą PPK? Jakie liczby porównywać i jak ma to zrobić humanista? - m.in. na te pytania odpowiadała Aleksandra Czartoryska, ekspertka ds. Pracowniczych Planów Kapitałowych w TFI PZU podczas rozmowy z Serwisem Samorządowym PAP.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 04.12.2020, 08:58
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.