Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Webcast: "PPK w samorządach – jak sprawnie wprowadzić Plany?"

23.11.2020, 17:51aktualizacja: 01.12.2020, 15:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PPK w samorządach – jak sprawnie wprowadzić Plany
PPK w samorządach – jak sprawnie wprowadzić Plany
23.11.2020, godz. 14:00

O konieczności zabezpieczenia budżetu na prowadzenie PPK, potrzebie wyłonienia reprezentacji pracowniczych oraz dostosowania systemu kadrowo-płacowego do prowadzenia PPK – m.in. takie zagadnienia, podczas drugiego spotkania w ramach „PPK w samorządach – eksperckie rozmowy PAP” poruszył Mirosław Tarczoń, ekspert ds. Pracowniczych Planów Kapitałowych w TFI PZU.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 23.11.2020, 17:51
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.