Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zapraszamy na ostatni quiz „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”

10.08.2021, 15:00aktualizacja: 17.08.2021, 16:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

„Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu” - logo
„Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu” - logo
Rusza trzeci quiz przygotowany przez Polską Agencję Prasową w ramach projektu „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Od poniedziałku, 9 sierpnia, do piątku, 27 sierpnia do północy można wziąć udział w ostatnim quizie sprawdzającym wiedzę o obrocie gotówkowym i bezgotówkowym.

Quiz powstał w oparciu o webinarium poprowadzone przez dr. hab. Jakuba Górkę z Uniwersytetu Warszawskiego. Ekonomista przedstawił m.in. dane pokazujące zwyczaje płatnicze Polaków na tle Europy.

Przed wypełnieniem quizu zachęcamy więc do obejrzenia relacji z webinarium:

- Polacy i płatności bezgotówkowe,

- Płatności bezgotówkowe Polaków.

Tym razem na internautów czeka siedem pytań, ale niezmiennie tylko jedna z trzech wskazanych odpowiedzi jest prawidłowa. Ci, którzy najszybciej i prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, otrzymają nagrodę. Wygrać można czytniki e-booków, głośniki bezprzewodowe, panele solarne do ładowania telefonów i butelki filtrujące.

Quiz nr 3 dostępny jest TUTAJ. Sprawdź się!

Zachęcamy także do wzięcia udziału w pozostałych quizach z naszego cyklu:

Quiz nr 1 – TUTAJ

Quiz nr 2 – TUTAJ

Wszystkie quizy będą aktywne do 27 sierpnia. Zapraszamy!

Webinaria i quizy organizowane są w ramach projektu „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”, realizowanego przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 10.08.2021, 15:00
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.