Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zapraszamy na webcast o cyfrowym samorządzie we wtorek o godz. 10:00

04.03.2022, 12:10aktualizacja: 04.03.2022, 12:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Samorządowy PAP
Serwis Samorządowy PAP
8 marca o godz. 10.00 odbędzie się pierwsza z cyklu rozmów eksperckich nt. cyfryzacji samorządów. O systemie zachęt dla mieszkańców i inwestorów rozmawiać będziemy z prezesem Stowarzyszenia Miasta w Internecie Krzysztofem Głombem.

Gmina może być akceleratorem nowych inwestycji technologicznych. Eksperci podkreślają, że przedstawiciele lokalnych władz mają w rękach zbiór narzędzi, które – w zależności od tego jak zostaną użyte – mogą przyspieszyć, lub zwolnić proces cyfryzacji całej lokalnej społeczności. 

Społeczeństwo się zmienia, pandemia wcisnęła pedał gazu w proces digitalizacji wszelakich usług, ale wyzwania, z którymi mierzyliśmy się przed pandemią, wciąż są żywe. Wciąż istnieje duża potrzeba, by łagodzić obawy społeczne, towarzyszące często inwestycjom w nowe technologie. 

Podczas rozmowy zapytamy o korzyści płynące z poprawy infrastruktury cyfrowej na poziomie samorządów - zarówno miejskich, jak i wiejskich. Przyjrzymy się obszarom życia społecznego, które mogą skorzystać z bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Zachęcamy do udziału w rozmowie: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_midCa3maQl2YTefP21_uIA  

Osoby, którą zarejestrują się na spotkanie, będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A). Dodatkowo zachęcamy do przesyłania pytań już teraz na adres: samorzad@pap.pl 

Transmisja live: https://samorzad.pap.pl   

Rozmowa odbywa się w ramach cyklu eksperckich rozmów PAP na temat cyfryzacji samorządów. Partnerem merytorycznym projektu jest Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji. 

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 04.03.2022, 12:10
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.