Newsletter

Raynet przedstawia nową wersję pakietu oprogramowania Raypack 1.1.

01.07.2014, 20:40aktualizacja: 01.07.2014, 20:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Paderborn, 1 lipca 2014 r. - Raynet GmbH, europejski lider w zakresie pakietów oprogramowania i produktów związanych z zarządzaniem cyklem życia aplikacji, zaprezentował dzisiaj wersję 1.1. pakietu Raypack. Udostępniając nową wersję pakietu, firma Raynet spełnia swoje obietnice wobec klientów i wychodzi naprzeciw ich wymaganiom, sugestiom i życzeniom odnośnie do rozwoju firmy, zgłoszonym podczas prezentacji pakietu Raypack trzy miesiące temu.

Firma, która twierdzi, że traktuje poważnie opinie użytkowników i nie działa w oderwaniu od rzeczywistości, musi spełniać swoje obietnice na każdym z kolejnych etapów rozwoju. Wraz z premierą nowej wersji 1.1. pakietu Raypack obietnice wobec klientów spełnia firma Raynet, udostępniając im nowe funkcje odpowiadające ich wymaganiom, sugestiom i życzeniom zgłoszonym podczas dotychczasowych prezentacji pakietu.

"Raynet pozostaje wierne swoim zasadom - powiedział Ragip Aydin, dyrektor zarządzający Raynet GmbH. - Owe zasady, które można zawrzeć w słowach 'liczymy się z twoim zdaniem' czy 'od użytkowników pakietów dla użytkowników pakietów', to nie puste slogany, ale zasadniczy element procesu tworzenia naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że uwzględnianie opinii potencjalnych i obecnych klientów ma kluczowe znaczenie, jeżeli pragnie się tworzyć produkty wysokiej jakości. Dlatego pozostaniemy w kontakcie z użytkownikami, aby mieć ich opinie na uwadze i na tej podstawie opracowywać nasze produkty".

Raynet demonstruje swoje zaangażowanie w realizację obietnic również poprzez prezentacje produktów zaplanowane w USA na koniec lata. Mają one być kontynuacją udanej serii prezentacji w Europie. Teraz przyszła kolej na poznanie wymagań i sugestii użytkowników po drugiej stronie Atlantyku.

Więcej informacji o Raypack 1.1. można znaleźć pod adresem: http://www.raypack.net.

Raynet

Raynet GmbH to innowacyjny dostawca produktów i usług opartych na technologiach działający w branży IT i specjalizujący się w opracowywaniu, wdrażaniu i realizacji zadań, które składają się na zarządzanie cyklem życia aplikacji. Działalność firmy skupia się na zarządzaniu systemami i oprogramowaniem, w tym tworzeniu pakietów oprogramowania, dystrybucji i migracji oprogramowania oraz zarządzaniu relacjami z klientem.

http://www.raynet.de

Pełna wersja informacji prasowej ze zdjęciami i tabelami: http://www.presseportal.de/pm/66987/raynet-gmbh

KONTAKT:

Raynet GmbH

Technologiepark 20

D-33100 Paderborn

Niemcy

www.raynet.de

-

Herr Ragip Aydin

tel. +49 5251 54009-0

faks: +49 5251 54009-29

e-mail: presse@raynet.de

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.07.2014, 20:40
Źródło informacji APA-OTS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ