Pobierz materiał i Publikuj za darmo
MUMBAJ, Indie, 24 lipca 2013 r. /PRNewswire/ - Elitecore Technologies, światowy dostawca rozwiązań OSS/BSS ogłosił, że jego system zarządzania rejestrem adresów IP Crestel (logowanie CGNAT) został zastosowany przez wiodącego operatora europejskiego do usprawnienia systemu legalnego przechwytywania ruchu danych. W pełni zautomatyzowany, uruchamiany jednym kliknięciem system oferuje zwiększone możliwości w zakresie zarządzania wielkimi ilościami danych rejestrów adresów poddanych NAT (tłumaczeniu adresów sieciowych) do 150 tys. transakcji na sekundę (TPS), wymaganych ze względu na kwestie bezpieczeństwa, kontroli i sprawozdawczości. Rozwiązanie to zwiększa pojemność rejestru, wydłużając czas przechowywania danych do ponad roku dzięki zastosowaniu kompresji danych oraz usług typu end-to-end (od końca do końca) oferowanych przez wewnętrzny zespół wsparcia, pozwalając operatorowi na dostosowanie się do wymogów rządowych regulujących okres przechowywania danych.
(Logo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20130226/599701)
Dhaval Vora, wiceprezes ds. zarządzania produktami w firmie Elitecore: „W obliczu utrzymujących się zagrożeń w związku z cyberterrozmem, przestępczością internetową i kradzieżami danych, przepisy zobowiązują operatorów zarówno sieci publicznych, jak i prywatnych do szybszej i bardziej precyzyjnej identyfikacji zdarzeń. Ponadto nasze rozwiązanie zapewnia szybkie śledzenie czynności i niezbędną skalowalność. Dzięki możliwości obsługi miliardów zapisów dziennie i wsparciu dla NAT z IPv4 do IPv4 oraz z IPv4 do IPv6, rozwiązanie to jest odpowiedzią na oczekiwany przez operatorów nieograniczony rozwój rynku urządzeń mobilnych”.
W porównaniu z innymi systemami, Elitecore oferuje portal wyposażony w interfejs graficzny dla specjalistów ds. łączności i agencji regulacyjnych. Obsługuje śledzenie zdarzeń przy pomocy maksymalnie 17 elastycznych zapytań w polu wyszukiwania - MSISDN (numer abonenta), IMSI (numer karty SIM), MAC ID (adres fizyczny) oraz IMEI (numer identyfikacyjny telefonu komórkowego), co umożliwia ograniczenie ilości pracy, jaką należy wykonać ręcznie. Ponadto gromadzi on dane z GGSN, bramy naliczania oraz RADIUS, dając operatorom wolność w zakresie realizacji współzależności w elementach sieci szkieletowej, wspierając jednocześnie scenariusze wielokrotnego zastosowania. Dodatkowo, wysoka dostępność i georedundancja ograniczają wszelkie straty danych spowodowane nieprzewidzianymi zdarzeniami i planową konserwacją.
Rozwiązanie do zarządzania rejestrem adresów IP Crestel obsługuje takie protokoły wielokrotnego rejestrowania, jak Syslog, RADIUS, Netflow V9 oraz IPFIX, oferując jednocześnie wysoce modularną strukturę dla systemu gromadzenia, analizy składniowej, przetwarzania i dystrybucji oraz raportów.
Elitecore
Spółka Elitecore Technologies, będąca częścią portfela inwestycyjnego Carlyle Group, jest producentem systemów informatycznych, a z jej produktów korzysta ponad 90 usługodawców w przeszło 30 krajach. Jej wstępnie zintegrowane rozwiązanie odciążające BSS (komórka radiowa w sieci WLAN) i Wi-Fi pozwala zoptymalizować sieci operatorów, zmieniając ekosystem ukierunkowany na produkt w taki, który skupia się na kliencie. Zdolność Elitecore do integrowania pochodzących od różnych producentów komponentów informatycznych i urządzeń mobilnych w znacznym stopniu redukuje czas opracowywania i wprowadzenia do obrotu usług nowej generacji, pozwalając usługodawcom na zmniejszenie całkowitych kosztów posiadania rozwiązania (TCO). Więcej szczegółów znajduje się na stronie: http://www.elitecore.com.
Źródło: Elitecore Technologies
KONTAKT:
L K Pathak
Komunikacja korporacyjna AVP
Elitecore Technologies
tel. kom. +91-9925012059
e-mail: l.k.pathak@elitecore.com
Źródło informacji: PR Newswire
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 25.07.2013, 11:16 |
Źródło informacji | PAP |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |